Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Huawei domaga się od Verizona miliard USD za patenty

Huawei domaga się od Verizona miliard USD za patenty

W rozwijającej się konfrontacji pomiędzy USA i Chinami, każda ze stron korzysta coraz to nowych środków nacisku. Jak podaje Reuters, Huawei domaga się od amerykańskiego operatora Verizon  około miliarda dolarów na naruszenie niektórych swoich patentów.

Reuters twierdzi, że Huawei domaga się od amerykańskiego operatora zapłaty za ponad 230 patentów na technologie, stosowane w sprzęcie sieciowym Verizon. Działania Huawei mogą dotknąć także innych amerykańskich dostawców.

Według doniesień, przedstawiciele Huawei i Verizon spotkali się, aby omówić te kwestie, ale oficjalnych komentarzy na razie nie ma. Verizon zadeklarował tylko,  że w obecnej sytuacji każde działanie związane z  Huawei ma geopolityczny kontekst i powoduje zaniepokojenie na szczeblu krajowym i międzynarodowym.

Autor |2019-06-14T13:27:02+02:0014 czerwca 2019 13:27|Kategorie: Huawei, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile