Honor 8X i Honor 10 Lite – nowoczesna technologia i design

Dwa cieszące się dużą popularnością modele marki HONOR, które cenione są za nowatorski design, świetne aparaty i dużą powierzchnię ekranu są teraz dostępne w atrakcyjnych cenach, w sieciach sklepów: NeoNet, MediaMarkt, Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD oraz x-kom oraz na ich stronach online.

 

HONOR 8X – wyświetlacz zadba o Twój komfort oglądania

Smartfon HONOR 8X wyróżnia się na rynku niesamowitym stosunkiem powierzchni ekranu do powierzchni całego panelu przedniego na poziomie 91%, co sprawia, że detale są wyraźnie widoczne, a ulubione filmy i seriale ogląda się przyjemniej. Innowacyjny design na powłoce przeciwodblaskowej z dwoma efektami wizualnymi i 15 kunsztownymi warstwami na szklanych „pleckach” to coś, co wyróżnia ten model na tle innych.

W Honor  8X znajdziemy podwójny aparat wspierany przez sztuczną inteligencję, który umożliwia identyfikowanie 22 kategorii obiektów na obrazach i 500 scenariuszy w czasie rzeczywistym. Efekt upiększania pozwala dostosowywać i retuszować obrazy, a krótkie filmy można nagrywać w 16-krotnie zwolnionym tempie.

 

Smartfon HONOR 8X

 

W smartfonie zastosowano mocny procesor Kirin 710 oraz technologię GPU Turbo, który zwiększają wydajność przetwarzania grafiki podczas grania, a inteligentny system oszczędzania baterii zapewnia długotrwałą pracę.

Honor 8X wyposażony jest również w tryb ochrony wzroku, który ogranicza promieniowanie światła niebieskiego, aby zapobiec zmęczeniu oczu. Dodatkowo dzięki technologii wyświetlania w słońcu obraz na ekranie jest doskonale widoczny nawet w pełnym słońcu. Z kolei tryb nocny umożliwia wygodne czytanie przed snem.

 

HONOR 10 Lite – selfie w jakości studyjnej

 

Drugim dostępnym w ofercie smartfonem jest HONOR 10 Lite. W modelu tym zastosowano świetny wyświetlacz, posiadający imponujący współczynnik powierzchni ekranu do obudowy. Wynosi on ponad 90%, co zapewnia bardziej komfortowe użytkowanie.

huawei honor 10 lite

Aparat przedni o rozdzielczości 24Mpix, przy wsparciu sztucznej inteligencji, umożliwia robienie selfie, zarówno w świetle dziennym, jak i nocnym. Dzięki temu efekty upiększania na podstawie wieku, płci i odcienia skóry użytkownika pozwalają osiągnąć oszałamiające efekty przy zachowaniu naturalności wyglądu. Robienie selfie o jakości studyjnej w warunkach domowych jeszcze nigdy nie było takie proste.

W modelu HONOR 10 Lite zastosowano procesor Kirin 7106 oraz flagową architekturę Cortex-A73 pozwalającą zmniejszyć całkowite zużycie energii, zapewniając płynniejsze działanie i wysoką wydajność. Smartfon ten również jest wyposażony w technologię GPU Turbo umożliwiającą lepsze przetwarzanie grafiki, dzięki czemu użytkownicy będą cieszyć się większą stabilnością działania gier.

 

Promocja trwa od 5 do 30 czerwca.

 HONOR 8X i HONOR 10 Lite dostępne w sklepach online:

Media Expert, NeoNet, MediaMarkt, Komputronik, RTV Euro AGD, X-kom.

Honor 8X można kupić w cenie rekomendowanej 1099 zł*,

z kolei Honor  10 Lite dostępny w cenie rekomendowanej 799 zł*.

*Cena rekomendowana może się różnić w zależności od sklepuZostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.