Jesteś tutaj:-, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Top7, Wywiady-Kirin na razie tylko w sprzęcie Huawei.

Kirin na razie tylko w sprzęcie Huawei.

Podczas odbywających się w Barcelonie targów MWC 2019, pytaliśmy przedstawicieli Huawei o plany związane z procesorem Kirin. Interesowało nas czy będą on dostępne także w sprzęcie innych producentów telefonów. W końcu wiele firm kupuje układy od Qualcomma czy Mediateka. Także Samsung prowadzi rozmowy z producentami odnośnie dostaw swoich układów Exyonos.

Kevin Ho – odpowiedzialny w Huawei za dział telefonów komórkowych – kategorycznie zaprzeczył. Firma Huawei nie sprzedaje i nie zamierza sprzedawać swoich układów Kirin innym producentom. Kirin jest naszym dziełem i stanowi nasze know-how. Nie wystarczy po prostu sprzedawać układów innym firmom – wiąże się to także z koniecznością zapewnienia pełnego wsparcia w zakresie sprzętu i oprogramowania dla potencjalnych partnerów. Na razie nie zamierzamy w to wchodzić – powiedział Ho. Jednocześnie potwierdził on prace nad kolejnymi wersjami układów Kirin.

L1050753Autor |2019-03-06T09:26:00+01:006 marca 2019 09:26|Kategorie: Huawei, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Top7, Wywiady|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.