Jesteś tutaj:-, Foto, Huawei, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Rozrywka, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top30, Top7-Kieszonkowa drukarka Huawei CV80 – drukuje zdjęcia i video

Kieszonkowa drukarka Huawei CV80 – drukuje zdjęcia i video

Drukarka która mieści się w kieszeni, działa bez atramentu i drukuje wideo. Nowa przenośna drukarka Huawei, jest sterowana za pomocą smartfona i drukuje zdjęcia  na specjalnym papierze Zero Ink.

Huawei CV80

Co potrafi?

Drukarka CV80 jest sterowana za pośrednictwem aplikacji Huawei Printer – stąd można wybrać pliki do druku, albo bezpośrednio przez Huawei Share przesyłać zdjęcia do drukarki (dostępne dla EMUI 9.0.1 i wyżej).

 

Huawei CV80

 

W aplikacji można redagować zdjęcia, stworzyć kolaże, robić zdjęcia na dokumenty i zrobić wideo w rozszerzonej rzeczywistości.

 

Huawei CV80

Na jak długo wystarczy?

Wewnątrz drukarki znajduje się bateria o pojemności 500 mAh. Wystarczy to do druku 23 zdjęć. Na imprezę lub spacer powinno wystarczyć, a w razie potrzeby można doładować akumulator w 2 godziny.

Huawei CV80 ma w zestawie paczkę papieru Zink. Nowe zestawy papierów można kupić w sklepie Huawei. W każdej paczce znajdziemy 10 kartek, plus jedną kalibracyjną. Ta kartka jest potrzebna do precyzyjnej korekcji kolorów i czyszczenia głowicy drukującej.

Huawei CV80

 Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.