Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Gadżety, Huawei, Inne, Nawigacja, Newsy, Pozostałe, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Top30, Top7-Huawei zaprezentował inteligentne okulary z głośnikami i bezprzewodowym ładowaniem

Huawei zaprezentował inteligentne okulary z głośnikami i bezprzewodowym ładowaniem

Wyglądają jak zwykłe modne okulary. Firma Huawei zaprezentowała na prezentacji w Paryżu nie tylko flagowce Huawei P30 i Huawei P30 Pro i akcesoria do nich, ale także  nietypowy dla siebie produkt – inteligentne okulary.

Gadżet wygląda jak zwykłe okulary jednak zawiera głośniki stereo, podwójny mikrofon i ma funkcję ładowania bezprzewodowego. Dużo uwagi poświęca się wyglądowi, który został stworzony przy współpracy ze znaną koreańską marką Gentle Monster.

Okulary pozwalają na odbieranie i wykonywanie połączeń, odtwarzanie muzyki i wspierają pracę z głosowym asystentem. Oczywiście nie jest to samodzielne urządzenie, raczej dodatkowe akcesorium do smartfona z łącznością Bluetooth. Okulary posiadają stopień ochrony IP67 przed wodą i kurzem.

Huawei inteligentne okulary

 

Do ładowania służy specjalny futerał. Huawei podkreśliła, że jest to pierwsze na świecie urządzenie z bezprzewodowym ładowaniem i NFC. Dokladniejszych szczegółów produktu firma póki co nie przedstawiła.

 

Huawei inteligentne okulary

 

Okulary będą dostępne w różnych wersjach i z różnymi szkłami. Początek sprzedaży  zaplanowany jest na lipiec.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.