Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt sieciowy-Huawei TE30: wideoterminal all-in-one

Huawei TE30: wideoterminal all-in-one

Huawei zaprezentował podczas Huawei Enterprise Channel Congress w Serocku nowy terminal wideokonferencyjny all-in-one Huawei TE30. Został on stworzony z myślą o potrzebach nowoczesnego biznesu i otwiera nowe możliwości w obszarze komunikacji. Huawei TE30 to pierwszy na świecie, zintegrowany i inteligentny system, który pozwala na prowadzenie wideokonferencji w jakości HD.


Terminal Huawei TE30 to urządzenie typu all-in-one, które łączy w sobie funkcję mikrofonu, kamery, a także posiada wbudowany modem Wi-Fi oraz konieczne do instalacji oprogramowanie i kodeki. Zintegrowany TE30 ma kompaktowe wymiary (235 mm×167 mm×157 mm) i waży zaledwie 2,1 kg. Terminal sprawdzi się doskonale w małych i średniej wielkości salach konferencyjnych. Dodatkowo, został zaprojektowany tak, by dzięki walorom designerskim stanowił stylowy element wystroju wnętrza. Niewielkie wymiary pozwalają na instalację urządzenia zarówno na suficie, jak i przy ekranie telewizora.

Huawei TE30
Huawei TE30

Wbudowany modem Wi-Fi, zasięg mikrofonu do 6 m oraz system rozpoznawania twarzy i dostosowywania się do warunków oświetleniowych gwarantują wysoką jakość połączenia przy zachowaniu pełnego komfortu prowadzonej konwersacji. System zapewnia obraz w rozdzielczości 1080p z częstotliwością 30 klatek na sekundę. Dodatkowo, działanie Huawei TE30 nie wiąże się z tak znacznymi, jak dotychczas, kosztami wysokiej przepustowości, ponoszonymi przez przedsiębiorstwa. Mnogość zastosowanych algorytmów i inteligentnych technologii (m.in. VME – Video Motion Enhancement i H.264 HP) pozwala na ograniczenie pasma do 384kbps dla jakości HD i 512kbps dla Full HD.

Jeżeli w czasie posiedzenia nastąpi utrata pakietów spowodowana zajętością łącza, urządzenie, dzięki technologii SEC (Super Error Concealment), dopasuje się do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.

Huawei TE30 otwiera nowe możliwości w komunikacji. Jest nie tylko niezwykle prosty w instalacji, do której wystarczy jeden kabel, ale także przyspiesza i ułatwia przekazywanie informacji, przynosząc tym samym długofalowe oszczędności przy prowadzeniu przedsiębiorstwa, obniżając wydatki chociażby na podróże służbowe.

źródło: Huawei

KanAutor |2013-10-29T10:55:40+02:0029 października 2013 10:55|Kategorie: Huawei, Inne, Newsy, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Natan 23 grudnia 2013 w 13:34 - Odpowiedz

    Bardzo kompaktowe, fajne urządzenie, a jednocześnie jakość i technologia jak w super drogich urządzeniach do wideokonferencji. Kupiłem do firmy i teraz oszczędzam na wyjazdach służbowych 😉 polecam

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.