Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-HTC VIVE prezentuje przełomowe rozwiązanie – mobilne, immersyjne okulary VIVE FLOW

HTC VIVE prezentuje przełomowe rozwiązanie – mobilne, immersyjne okulary VIVE FLOW

Firma HTC zaprezentowała VIVE Flow, kompaktowe, lekkie immersyjne okulary, które przeniosą użytkowników w dowolne miejsce na Ziemi, z każdego miejsca na Ziemi. Zaprojektowane z myślą o komforcie i mobilności, VIVE Flow są najlepszym towarzyszem podróży, prywatnym kinem, osobistym asystentem dobrego samopoczucia, ostoją spokoju i miejscem spotkań z przyjaciółmi.

 

VIVE FLOW 06

 

Medytacja, delikatne rozciąganie, trening mózgu, streaming naszych ulubionych programów, a nawet spotkania z przyjaciółmi lub współpracownikami w VR, z VIVE Sync mogą być wzbogacone o urządzenie lekkie i na tyle kompaktowe, by zmieściło się w naszych kieszeniach. VIVE Flow reprezentuje kolejną ewolucję technologii, ponieważ przyjmuje bardziej holistyczne spojrzenie na to, jak możemy uczynić życie lepszym.

 

VIVE FLOW 07

 

Dzięki VIVE Flow, HTC wprowadza technologię no wyższy poziom, skupiając się nie na tym, co robimy, ale
na tym, jak się czujemy. Utrzymanie naszego dobrego samopoczucia wysunęło się na pierwszy plan w ciągu kilku, ostatnich lat. Bardzo często towarzyszy nam stres, dlatego tak ważne stało się stworzenie urządzenia, które zadba o ciało i umysł, a VIVE Flow daje doskonałą okazję, aby uciec od naszych problemów
i zanurzyć się w idealnej, błogiej atmosferze.
” – powiedziała Cher Wang, Przewodnicząca i Dyrektor Generalna HTC.

Relaks oznacza dla każdego z nas coś innego. Ważne jest, aby znaleźć własną wersję Zen, niezależnie od tego, czy oznacza to medytację, oglądanie filmów czy granie w gry. Fakt, że HTC rozumie, że możemy korzystać z VR w taki sposób, który może przynieść korzyści emocjonalnemu i psychicznemu samopoczuciu ludzi jest czymś, co osobiście bardzo mnie ekscytuje, podobnie jak cały nasz zespół w TRIPP.” – powiedziała Nanea Reeves, Dyrektorka Generalna wiodącej aplikacji medytacyjnej TRIPP.

 

VIVE FLOW 03

 

Go with the Flow

Nawet w dzień pełen zgiełku, łatwo jest znaleźć czas na medytację, rozrywkę lub produktywność dzięki VIVE Flow i jego funkcjom lifestylowym oraz mindfulness. Dzięki VIVE Flow możesz:

  • Zanurzyć się w wielu imersyjnych doświadczeniach VR, korzystając z platformy z aplikacjami com, w dowolnym miejscu i czasie, używając smartfona z Androidem jako kontrolera.
  • Połączyć się bezprzewodowo ze smartfonem, z systemem Android i przesyłać strumieniowo całą jego zawartość, w tym treści, takie jak gry, zdjęcia, prezentacje, programy telewizyjne i filmy z ulubionych platform VOD.
  • Spotykać się z przyjaciółmi w środowiskach wirtualnych VIVE Sync.

 

VIVE FLOW 02

 

Zaprojektowane tak, aby pasowały do Twojego stylu życia

VIVE Flow są lekkie, wygodne i ważą mniej więcej tyle samo, co batonik czekolady, bo zaledwie 189 g. Ich konstrukcja z dwoma zawiasami, które delikatnie obejmują głowę i miękka, magnetyczna, wymienna uszczelka czołowa, umożliwiają złożenie urządzenia do kompaktowego rozmiaru, co zapewnia bezproblemową mobilność. Unikalny zawias VIVE Flow został zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do wielu różnych kształtów
i rozmiarów głów.

Osoby noszące szkła korekcyjne mogą komfortowo korzystać z okularów VR, gdyż VIVE Flow mają wbudowane tarcze dioptrii, dzięki czemu, każdy użytkownik może dostosować swoją wadę wzroku, ruchomymi pierścieniami, aby otrzymać krystalicznie czysty obraz. O chłodzenie i odpowiednią wentylację dba aktywny system, który odprowadza nadmiar ciepłego powietrza ze strefy twarzy, zapewniając optymalne warunki.

Konfiguracja i mobilność VIVE Flow otwierają nowe horyzonty. Okulary VR HTC VIVE Flow oferują rozdzielczość 3.2K, 100-stopniowe pole widzenia oraz częstotliwość odświeżania 75Hz. Głośniki szczelinowe zapewniają
w pełni przestrzenny, wciągający dźwięk 3D. Istnieje także możliwość połączenia VIVE Flow z zewnętrznymi słuchawkami Bluetooth. Okulary wymagają zasilania zewnętrznego i może to być smartfon, który pełni jednocześnie funkcję kontrolera, zewnętrzny powerbank lub zasilacz.

 

VIVE FLOW 01

 

VR bez limitów

HTC VIVE prezentuje również nowy plan subskrypcji na platformie Viveport. Miesięczny plan, zwany Infinity Vista, kosztuje teraz jedynie 5.99 Euro i umożliwia nielimitowany dostęp do szerokiej gamy wciągających aplikacji z zakresu rozrywki, mindfulness, a także biznesu oraz ekskluzywne treści, takie jak na przykład pokój Lo-Fo zaprojektowany w taki sposób, aby wyglądał i sprawiał wrażenie przytulnej kawiarni.

 

VIVE FLOW 04

 

Specjalnie dla VIVE Flow został zaprojektowany, dedykowany, futerał, który zapewni okularom ochronę, a Tobie wygodę podczas podróży, dokądkolwiek się udasz. Dodatkowym akcesorium, przygotowanym dla VIVE Flow jest niewielkich rozmiarów, ale potężny powerbank VIVE, o pojemności 10 000 mAh, który można kupić osobno, zapewniając dodatkową żywotność okularów na długie godziny.

Okulary VIVE Flow będą dostępne w sprzedaży detalicznej za 2699 PLN na vive.com/vive-flow. Przedsprzedaż rozpocznie się od 14-go października i każdy, kto zakupi urządzenie w ofercie przedsprzedaży, otrzyma oficjalny futerał VIVE Flow oraz pakiet prezentowy zawierający siedem dodatkowych akcesoriów.Autor |2021-10-15T09:24:39+02:0015 października 2021 09:00|Kategorie: HTC, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.