Jesteś tutaj:-, Aplikacje, HTC, Inne, Newsy, Oprogramowanie-HTC #BetterU – wsparcie dla osób zmęczonych modnym, światowym życiem (Żart primaaprilisowy)

HTC #BetterU – wsparcie dla osób zmęczonych modnym, światowym życiem (Żart primaaprilisowy)

Firma HTC zapowiedziała wprowadzenie do urządzeń z rodziny HTC U nowej, rewolucyjnej funkcji, stanowiącej najdoskonalsze dotychczas zastosowanie sztucznej inteligencji. HTC #BetterU integrować będzie kilka niezależnych aplikacji, takich jak kalendarz, aparat, przeglądarkę internetową oraz kanały social media. Wszystko to w jednym celu – aby udoskonalać publiczny wizerunek użytkownika smartfona.


Zauważyliśmy, że większość ludzi jest zmęczona koniecznością uprawiania pilates, wychodzenia do restauracji i pojawiania się w modnych miejscach, a już szczególnie czują się przytłoczeni koniecznością aktywnego komunikowania tego w social mediach.” – powiedział Lay Kadai, CEO start-upu Wannabe Company, odpowiedzialnego za opracowanie nowej funkcji – „Skrypt sztucznej inteligencji smartfonów z serii HTC U wciąż zbierał będzie i analizował prawdziwe dane o zwyczajach użytkowników, ale prezentować będzie ich lepszą wersję, publikując odpowiednio poprawione komunikaty w social media.”

Funkcja HTC #BetterU to idealne wsparcie każdego, kto chciałby poprawić swój wizerunek w sieci, jednocześnie nie ruszając się z kanapy. smartfon wyposażony w tę funkcję szybko poprawi selfie, ujmując, czy dodając tu i ówdzie, w odpowiednim momencie wrzuci na Insta fotki stylowych dań, które wzbudzą zazdrość u obserwujących, „zaczekuje” się w modnych miejscach nawet w poniedziałkowy wieczór i wymyśli plan aktywności, którym nie powstydziłby się niejeden hipster. Nabije też dodatkowe kilometry w Endomondo, niby przy okazji rekomendując też znajomym widowiskowe trasy.

Ponadto, dzięki zastosowaniu rozbudowanych funkcji lingwistycznych, oraz najnowocześniejszych skryptów analizy semantycznej, wirtualny asystent HTC #BetterU będzie również w czasie rzeczywistym podpowiadał użytkownikowi treść ociekających elokwencją komentarzy w dyskusjach na FB, oraz na TT. W razie potrzeby zarekomenduje też srogie disy.

Cena i dostępność
Zawsze brakowało Ci pomysłu na błyskotliwe riposty na FB? Nie masz czasu na śniadania na Zbawixie? W zasadzie nie znosisz intensywnego słońca, skoków ze spadochronem i przyciasnych rurek? Generalnie, masz się za domatora i nie chcesz spędzać długich godzin na robieniu się na bóstwo? Funkcjonalność HTC #BetterU jest właśnie dla Ciebie – zabłyśnij w towarzystwie, wyzwól lepszą wersję siebie nie ruszając się z kanapy!

Aplikacja zostanie udostępniona nieodpłatnie wszystkim użytkownikom korzystającym z systemu Android XYZ.

źródło: HTC

KanAutor |2017-04-01T06:54:51+01:001 kwietnia 2017 06:54|Kategorie: Android, Aplikacje, HTC, Inne, Newsy, Oprogramowanie|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Widz 1 kwietnia 2017 w 07:21 - Odpowiedz

    To by było genialne rozwiązanie dla selfiarzy :).

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.