Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Bez kategorii, Foto, Gadżety, Google, Inne, Internet, Newsy, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telefony, Top30, Top7-Google Pixel 3 nauczył się rozpoznawać pocałunek

Google Pixel 3 nauczył się rozpoznawać pocałunek

 Wraz z ostatnią aktualizacją smartfon Google Pixel 3 otrzymał funkcję „całowania”. Automatycznie wykrywa ona różne wyrazy twarzy: uśmiech i pocałunki i szybko robi zdjęcie. 

Funkcja pojawiła się w trybie Photobooth aplikacji Pixel Camera. Jest to tryb „bez migawki”, który automatycznie robi zdjęcia za pomocą panoramicznej kamery selfie. AI rozpoznaje pięć najczęstszych wyrazów twarzy, które aktywują migawkę: uśmiech, wystający język, duck face, nadęte policzki i zdziwienie.

Za pomocą sieci neuronowych, analizujących wyraz twarzy i czuwających nad tym, aby oczy na zdjęciu nie były zamknięte, użytkownicy będą mogli zrobić idealne selfie i zdjęcia grupowe.

Pixel Camera pozwala użytkownikom sprawdzić w którym momencie najlepiej wypadną na zdjęciu. Biały pasek na bocznym panelu wyświetlacza reaguje na obraz rejestrowany przez kamerę. Kiedy wszyscy patrzą na aparat i mają ładny wyraz twarzy pasek rozszerza się na całą szerokość ekranu a urządzenie zrobi zdjęcie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.