Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Amazon wprowadza nowe, jak dotąd najlepiej brzmiące, Echo Dot

Amazon wprowadza nowe, jak dotąd najlepiej brzmiące, Echo Dot

Całkowicie nowa, międzynarodowa wersja Echo Dot to dwukrotnie więcej basu, czujnik temperatury i nowy model sterowania dotykowego.

Amazon ogłosił dzisiaj, że nowa, międzynarodowa wersja Echo Dot jest gotowa do wysyłki do klientów w Polsce. Klienci mogą komunikować się z Alexą w języku angielskim (wariant amerykański), aby mieć dostęp do polskich wiadomości i stacji radiowych, informacji lokalnych oraz innych, popularnych funkcji Alexy, takich jak minutniki, alarmy, prognoza pogody, funkcje sterowania inteligentnym domem i prowadzenie rozmów pomiędzy urządzeniami Alexa.

 

„Dzięki doskonałemu wtapianiu się otoczenie, urządzenie ułatwia codzienne życie, kiedy tego potrzebujesz, a następnie znika w tle, gdy nie jest już potrzebne. Tym właśnie kierowaliśmy się, projektując nową generację urządzeń Echo” – powiedział Eric Saarnio, wiceprezes Amazon Devices International. „Dzięki ulepszonemu dźwiękowi i kompaktowej obudowie nasze nowe urządzenie zapewnia klientom więcej możliwości bezproblemowego wykorzystania Alexy w codziennym życiu. Dzięki nowym czujnikom i technologii wbudowanej w Echo Dot klienci mogą skorzystać z Alexy na jeszcze więcej sposobów”.

 

Nowe Echo Dot – lepszy dźwięk, nowy czujnik temperatury i sterowanie dotykowe

Całkowicie nowa, międzynarodowa wersja Echo Dot jest najmocniejsza z dotychczasowych. Nowa technologia audio to specjalnie opracowany, pełnozakresowy przetwornik i głośnik o najwyższym wychyleniu membrany spośród wszystkich urządzeń Echo Dot. Zapewnia czysty wokal i nawet dwa razy więcej basu w porównaniu z poprzednią generacją, a wszystko to zamknięte w dobrze znanej, kompaktowej, kulistej obudowie.

Międzynarodowa wersja Echo Dot ma również nowe czujniki, które umożliwiają wykorzystanie Alexy w bardziej kontekstowy sposób, np. do tworzenia rutynowych zadań poprzez powierzenie Alexie głosowego sterowania kompatybilnymi inteligentnymi urządzeniami w domu. W nowej generacji dodano również akcelerometr, aby umożliwić sterowanie dotykowe. Dzięki temu wystarczy dotknąć górnej części urządzenia, aby wstrzymać i wznowić odtwarzanie muzyki, wyłączyć alarm minutnika lub zakończyć rozmowę.

 

127a63fa 45ef 4629 8536 c0c9d294c8bc

 

Prywatność przede wszystkim

Urządzenia Echo zaprojektowano z myślą o ochronie prywatności, na co składa się wiele poziomów kontroli, m.in. przycisk włączania/wyłączania mikrofonu. Klienci mogą również przeglądać i usuwać nagrania głosowe.

Aby dowiedzieć się więcej na temat funkcji zapewniających transparentność i kontrolę nad Alexą, zapraszamy na stronę: Amazon.com/devicesupport

 

Cena i dostępność

Wersja międzynarodowa Echo Dot dostępna jest w grafitowej wersji kolorystycznej za 299,99 zł. Klienci mogą zamówić ją już dziś na stronie Amazon.pl/echodot. Niektóre funkcje Alexy mogą nie być dostępne we wszystkich krajach i językach, ulec zmianie i wymagać oddzielnego opłacenia subskrypcji. W Alexie nie można skonfigurować języka polskiego jako języka sterowania.Autor |2022-10-26T12:32:09+01:0026 października 2022 12:00|Kategorie: Gadżety, Muzyka, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.