Jesteś tutaj:-, Bez kategorii, Gadżety, Inne, Newsy, Poradniki, Produkty z Chin, Sprzęt, Top7, Xiaomi-Firma Xiaomi zaprezentowała modułowy powerbank z bezprzewodowym ładowaniem

Firma Xiaomi zaprezentowała modułowy powerbank z bezprzewodowym ładowaniem

Firma Xiaomi poszerzyła asortyment swoich przenośnych baterii i akumulatorów o nowy model z bezprzewodowym ładowaniem. Powerbank obsługuje standard Qi a pojemność akumulatora to 2600 mah.

 

Xiaomi bezprzewodowa ładowarka wireless

 

Urządzenie można ładować z mocą 10W. Natomiast maksymalna moc wyjściowa wynosi skromne 5 Watów. Skuteczność też nie jest imponująca — zaledwie 72%. Przenośny akumulator mocowany jest do tylnej ścianki smartfona. Producent zaimplementował również kilka funkcji bezpieczeństwa – np. ładowarka może określić obecność metalowych przedmiotów w pobliżu i natychmiast wyłączyć zasilanie.

Ładowarka ma modułową konstrukcję. W przyszłości można będzie uzupełniać ją akumulatorem o większej pojemności lub podłączyć do małej baterii inne gadżety. Dokładna specyfikacji na razie nie została podana. Produkcją zajmuje się  firma Shenzhen Ruiling Xinyuan Electronic Technology Co.

Cena za zestaw ładowarki i baterii wynosi $23 (~85 złotych).1 komenarz

  1. Kiler 7 stycznia 2019 w 10:56 - Odpowiedz

    Ciekawe, jak to jest mocowane?
    Były wielokrotnie próby z przyssawkami, widziałem z magnesami (wymagały specjalnego case), ale tu nie widać nic podobnego.
    No i te 2600mAh to chyba do Apple dedykowane 😉

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.