Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Sprzęt, Targi i konferencje-IFA 2017: Acer – akcesoria Predator myszka Cestus i słuchawki Galea

IFA 2017: Acer – akcesoria Predator myszka Cestus i słuchawki Galea

Podczas targów #IFA w Berlinie Acer zaprezentował słuchawki Predator Galea. Umożliwiają one pełne zanurzenie się w środowisko rozgrywki dzięki technologii Acer TrueHarmony 3D Soundscape, a nowe myszy z serii Predator Cestus wyposażono w podwójne mikrostyki, pozwalające graczom na ustawienie oporu kliknięcia, w zależności od rodzaju gry.

Acer Predator Galea 500
Acer Predator Galea 500

Zestaw słuchawkowy Predator Galea 500 pozwala zatopić się w rozgrywce. Technologia Acer TrueHarmony 3D Soundscape odtwarza przestrzeń akustyczną w oparciu o położenie głowy gracza, przekonując jego umysł, że dźwięk nadchodzi z konkretnego kierunku.

Acer Predator Galea 500
Acer Predator Galea 500

Membrana wykonana z bio-celulozy, osadzona w gumowej obejmie, pozwala Predator Galea 500 generować czysty, wysoki dźwięk przy głębokich niskich tonach, sprawnie reagując przy reprodukcji wokalu oraz dźwięków średniotonowych. Z kolei unikalny kształt muszli akustycznej pozwala zestawowi generować dynamiczne rytmy basowe.

Acer Predator Cestus 500
Acer Predator Cestus 500

Nowa mysz Predator Cestus 500 dysponuje unikalnym zestawem podwójnych przełączników, pozwalających użytkownikom na regulację oporu podczas kliknięcia, w zależności od rodzaju prowadzonej rozgrywki. Mniejszy opór może być przydatny podczas gier FPS, wymagających szybszej reakcji, zaś mocniejszy opór zaprojektowano z myślą o manewrach w grach RTS.

Acer Predator Cestus 500
Acer Predator Cestus 500

Mysz wyposażona jest w generujące 16.8 miliona kolorów diody LED, 8 wzorów podświetlenia, 5 profili ustawień, 8 programowalnych przycisków oraz pozłacane złącze USB.

Zestaw słuchawkowy Predator Galea 500 dostępny w regionie EMEA w listopadzie, w cenach od €299.99. Mysz Predator Cestus 500 dostępna będzie w regionie EMEA w listopadzie, w cenach od €89.99.

źródło: Acer

Kan

Autor |2017-09-04T08:45:24+02:004 września 2017 08:45|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Sprzęt, Targi i konferencje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile