Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, PC i Laptopy, Targi i konferencje-Armac: polski producent wprowadza do oferty UPS-y

Armac: polski producent wprowadza do oferty UPS-y

Armac specjalizuje się w urządzeniach ochrony przeciwprzepięciowej. Oferta firmy obejmowała do tej pory głównie listwy zasilające. Teraz producent dodatkowo poszerzył listę produktów o zasilacze awaryjne UPS.


Polski producent działa na rynku od 2000 r., choć ostatnio postanowił dokonać odświeżenia wizerunku marki. Zmianie uległo logo, strona internetowa, a także opakowania produktowe: urządzenia Armac sprzedawane są w kartonowych, lakierowanych opakowaniach.


Dla domu i biura

W ofercie Armaca użytkownik znajdzie modele przeznaczone zarówno do biura, jak i domu. W zależności od wersji – oferują one moc od 650 do 1500VA. Wszystkie zasilacze są typu Line-Interactive i monitorują napięcie zasilające, częstotliwość i kąt przesunięcia fazowego, synchronizując w ten sposób parametry falownika z siecią energetyczną.


Kompleksowa ochrona

UPS-y Armac posiadają specjalny, wbudowany procesor, kontrolujący parametry urządzenia i jego poprawną pracę. Zasilacze awaryjne błyskawicznie korygują niskie lub wysokie napięcia, skoki, przerwy w zasilaniu, przepięcia czy przeciążenia. Dodatkowo chronią baterię przed całkowitym wyładowaniem. Wielu użytkowników ucieszy możliwość wyciszenia wszelkich dźwięków oprócz alarmu, który sygnalizuje problem podczas pracy na baterii.


Zaawansowane oprogramowanie

W urządzeniach Armac zastosowano oprogramowaniu PowerManager, umożliwiające monitorowanie pracy zasilacza w czasie rzeczywistym. Soft wysyła też powiadomienia na wskazany e-mail, automatycznie zapisując stan sprzętu i zamykając programy w sytuacji, gdy koniecznie jest odcięcie zasilania.


Ochrona sprzętów elektronicznych

Producent zapewnia, że przy tworzeniu urządzeń stawia na połączenie wysokiej jakości wykonania i innowacyjności z atrakcyjną ceną. W ten sposób przy stosunkowo niewielkiej cenie użytkownik zyskuje ochronę sprzętów elektronicznych: komputerowych, audio/video, modemów, faxów, telefonów, drukarek atramentowych, centrali telefonicznych, systemów pomiarowych i innych.


Ceny zasilaczy Armac zaczynają się już od 150 zł.


źródło: Armac

KanAutor |2017-09-22T07:54:47+02:0022 września 2017 07:54|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, PC i Laptopy, Targi i konferencje|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Tytus 4 marca 2021 w 01:43 - Odpowiedz

    Świetna jakość i skuteczne bezproblemowe działanie. UPS Armac to godny uwagi sprzet. Polacy jak już cos zrobią to porząnie

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.