Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy-Goclever Chronos Connect 2 i Colour 2 – smartwatche dla różnych zastosowań

Goclever Chronos Connect 2 i Colour 2 – smartwatche dla różnych zastosowań

Poznańska firma Goclever rozszerzyła ofertę inteligentnych zegarków Chronos o dwa nowe modele – Colour 2 i Connect 2. Pierwszy z nich jest klasycznym smartwatchem, z kolei drugi to wielofunkcyjne urządzenie, które dzięki wejściu na kartę SIM może być miniaturowym telefonem, a wbudowana kamera czyni z niego… szpiegowski gadżet.

Sytuacja, w której sięgnięcie do torebki lub kieszeni po dzwoniący telefon jest niemożliwe, każdemu z nas zdarzyła się nie raz. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są inteligentne zegarki, które pozwalają na wykonywanie i odbieranie połączenie, wysyłanie wiadomości tekstowych, a także robienie zdjęć i nagrywanie rozmów bez dotykania telefonu.

Chronos Connect 2.

Goclever Chronos Connect 2
Goclever Chronos Connect 2

Nowy Chronos Connect 2 wyróżnia się klasyczną, prostokątną kopertą, płynnie łączącą się z paskiem. W urządzeniu zastosowano kolorowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240×240 px. Co warte podkreślenia, zegarek wyposażony jest w gniazdo na kartę SIM, dzięki czemu może być miniaturowym telefonem, pozwalającym na wykonywanie połączeń oraz SMS-owanie. Dedykowana aplikacja umożliwia sparowanie smartwatcha ze smartfonami z systemem Android (od wydania 4.4 do 6.1). Dzięki temu zegarek będzie informował użytkownika o nowych wydarzeniach ze smartfona (połączeniach, SMS-ach, wiadomościach z Facebooka czy e-mailach). Urządzenie w trybie sparowania ze smartfonem pracuje do 3 dni (do 5 dni w trybie czuwania), a ładowanie zajmuje jedynie godzinę.

Na uwagę zasługuje fakt, że Chronos Connect 2 wyposażony jest w kamerę, pozwalającą na rejestrację obrazu i dźwięku. Zegarkiem można również wykonywać zdjęcia, a także wykorzystać go jako dyktafon.

Chronos Colour 2

Goclever Chronos Colour 2
Goclever Chronos Colour 2

Chronos Colour 2 nie tylko sygnalizuje przychodzące połączenia, SMS-y czy powiadomienia z aplikacji Facebook, Twitter czy Skype, ale dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi, pozwala na wykonywanie rozmów wprost z zegarka (o ile użytkownik znajduje się nie dalej niż 10 m od telefonu). Co ważne, aplikacja mobilna daje możliwość ustawienia, jakiego typu informacje mają być przekazywane do Chronosa Colour 2 – użytkownik może sam zdecydować, ile i jakich powiadomień ma do niego trafiać. Smartwatch posiada funkcję chroniącą przed zgubieniem – kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem, automatycznie włączy się alarm. Chronos Colour 2 został wyposażony w akumulator o pojemności 180 mAh, który pozwala na średni czas działania do 4 dni i 5 dni w przypadku czuwania. Pełne naładowanie baterii zajmuje 2 godziny.

Osoby, którzy wykorzystują smartwatch do monitorowania swojej aktywności, ucieszy fakt, że Chronos Connect 2 i Colour 2 zostały wyposażone w krokomierz oraz licznik kalorii. Zegarki są oferowane z trzema typami tarczy.

  Goclever Chronos Connect 2 – cena 129 zł

  Goclever Chronos Colour 2 – cena 99 zł

źródło: Goclever

Kan

Autor |2017-01-25T11:57:27+01:0025 stycznia 2017 11:57|Kategorie: Android, Gadżety, Inne, Newsy|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. egon 25 stycznia 2017 w 11:11 - Odpowiedz

  piszecie ,ze Chronos connect 2 2 ma wejscie na karte sim i moze byc…miniaturowym telefonem. jednakze ponizej w opisie jest ,że rozmowy z zegarka sa mozliwe do 10 metrów odległosci od telefonu. czyli co tu jest grane? albo ma wejscie na sim i moze słucyc do rozmow albo tylko przy pomocy bluetooth polaczony z telefonem zegarek chronos connect2

  • Eos 25 stycznia 2017 w 11:28 - Odpowiedz

   Nie ma tutaj sprzeczności. Zegarem może być samodzielnym telefonem, po włożeniu karty SIM, albo za pomocą Bluetooth obsługiwać smartfona do rozmów i wiadomości.

 2. egon 25 stycznia 2017 w 11:32 - Odpowiedz

  a chyba że. ale to trzeba pisać czytelnie *****y jedne.

 3. LOL 25 stycznia 2017 w 14:16 - Odpowiedz

  Przecież to jest smartwatch dz09 na Aliexpress po 11 dolarów. Na Allegro 59 PLN
  100 % więcej za markę Goclever?:)))

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile