Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-ViewSonic ViewSync 3 – bezprzewodowe przesyłanie treści Full HD za 2042 zł

ViewSonic ViewSync 3 – bezprzewodowe przesyłanie treści Full HD za 2042 zł

Bezprzewodowa bramka prezentacyjna od ViewSonic to bardzo użyteczne narzędzie znajdujące zastosowanie w salach lekcyjnych oraz na seminariach i konferencjach. Umożliwia łatwe i bezproblemowe uruchomienie projekcji i przesyłanie treści 1080p z dongle USB – AutoProject Key, pozwala bez trudu zarządzać obrazem transmitowanym z nawet 60 urządzeń, a także daje możliwość dokonywania notatek w czasie rzeczywistym nawet przez dwie osoby równocześnie.

ViewSonic ViewSync 3
ViewSonic ViewSync 3

Tryb moderator pozwala na podgląd zawartości wszystkich podłączonych urządzeń, wyświetlanie, sterowanie i wybór treści do ekspozycji.. Dzięki dwuzakresowemu wsparciu dla 2.4GHz / 5GHz WiFi, a także wsparciu technologii Miracast oraz DLNA – ViewSync 3 oferuje ogromną elastyczność pozwalając na bezproblemowe łączenie i udostępnianie danych z różnych źródeł.


Zastosowanie dwóch uzupełniających się częstotliwości pozwoliło jeszcze zwiększyć możliwość urządzenia; można wybrać częstotliwość 2,4 GHz, która jest idealna do przeglądania stron internetowych i prezentacji, natomiast szersze pasmo – 5GHz sprawdza się przy strumieniowym przesyłaniu wysokiej jakości wideo. Miracast to sposób na wyeliminowanie kabla HDMI.


Technologia ta pozwala na przesyłanie obrazu i dźwięku między urządzeniami w trybie peer-to-peer. Oczywiście każde z połączonych urządzeń musi wspierać tę technologie. Kolejna możliwość to DLNA czyli Digital Living Network Alliance – działa w obrębie sieci LAN i również pozwala na udostępnianie danych. Ten wachlarz możliwości to gwarancja zorganizowania konferencji czy warsztatowych spotkań, na których uczestnicy mogą dzielić się treściami bez obawy o kompatybilność urządzeń i konieczność przezwyciężania technicznych problemów z komunikacją.

ViewSonic ViewSync 3 - gniazda
ViewSonic ViewSync 3 – gniazda

ViewSonic ViewSync 3 jest dostępny w cenie detalicznej 2042 zł.

ViewSonic ViewSync 3 - NFC
ViewSonic ViewSync 3 – NFC

  • Rozdzielczość transmitowanego obrazu: FullHD
  • Maksymalna ilość podłączonych urządzeń: 60
  • Wsparcie dla technologii: DualBand (2,4GHz i 5GHz), Miracast, DLNA

źródło: ViDiS

Kan

Autor |2016-12-13T07:23:29+01:0013 grudnia 2016 07:23|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Jurek 13 grudnia 2016 w 15:16 - Odpowiedz

    Firma Viewsonic zawsze mnie fascynowała spojrzeniem w obszary gdzie można zastosować technikę jaką aktualnie mamy do dyspozycji, obszary nie będące częścią głównej ścieżki „wyścigu” firm technologicznych. To jej tablet – koncept 2010 – kupiłem jako mój pierwszy i przyznam niczego w tym tablecie nie brakowało. Począwszy od 3G, satelity, … i stosunkowo długi czas pracy na jednym ładowaniu.
    A dziś znowu superurządzenie, wartości którego znowu mało ludzi się domyśla… I znowu trzeba będzie trochę czasu az główni gracze „wyścigu technologicznego” załapią o co chodzi. Brawo Viewsonic!

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile