Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-Jamboard – nowe urządzenie do współpracy zespołowej w 4K od Google

Jamboard – nowe urządzenie do współpracy zespołowej w 4K od Google

BenQ, światowej renomy producent ekranów, ogłosił dzisiaj, że będzie firmą posiadającą wyłączne prawa do wprowadzenia na rynek Jamboard, urządzenia pracującego w rozdzielczości 4K Ultra High Definition (UHD) obsługującego dotyk, przeznaczonego do ułatwiania współpracy w miejscu pracy.


Stojąc na szczycie asortymentu interaktywnych płaskich paneli (IFP) BenQ, 55-calowy Jamboard korzysta z funkcji G Suite, która wspomaga sposób pracy wybrany przez ludzi – czy to w sali konferencyjnej, w zacisznym zakątku biura, czy to podczas współpracy ze zdalnym zespołem poprzez zintegrowane funkcje do wideokonferencji. Panel pasuje do dzisiejszego nowego i cyfrowego miejsca pracy, przemieniając spotkania w angażujące uwagę i efektywne wydarzenia, zwiększając wydajność, która ostatecznie przekłada się na poprawę wyników finansowych.

Jamboard
Jamboard

Jamboard to odpowiedź na ciągłe poszukiwanie przez firmy lepszych sposobów komunikacji, które będą wspierać produktywną współpracę między ludźmi, prowadząc do uzyskania środowiska pracy lepiej nakierowanego na pracę zespołową”, powiedział Conway Lee, Prezes BenQ Corporation.

Jamboard
Jamboard

Jako pionier w dziedzinie rozwiązań opartych o ekrany, firma o światowej renomie z długą historią nagradzanych innowacji w technice wizualnej, BenQ to naturalny partner Google Cloud dla tego urządzenia biznesowego. Jamboard to urzeczywistnienie kombinacji wszystkich najlepszych funkcji oferowanych przez G Suite wzbogacone wsparciem BenQ”, dodał Prezes Lee.


Całkowicie zintegrowany Jamboard będzie oferowany w sprzedaży detalicznej w bardzo konkurencyjnej cenie poniżej 6000 USD w USA i Kanadzie i będzie dostępny w ofercie wybranych partnerów BenQ w pierwszym kwartale 2017 r. Dla regionu Wielkiej Brytanii zaplanowano wprowadzenie Jamboard na rynek w marcu 2017 r.

źródło: BenQ

KanAutor |2016-11-14T09:58:42+02:0014 listopada 2016 09:58|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.