Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-HP LaserJet – nowe drukarki z możliwością obsługi smartfonów od 349 PLN

HP LaserJet – nowe drukarki z możliwością obsługi smartfonów od 349 PLN

HP zaprezentował sześć nowych, szybkich, tanich, obsługujących urządzenia mobilne drukarek czarnobiałych LaserJet Pro. Nowe drukarki zaprojektowano z myślą o ludziach funkcjonujących we współczesnym świecie szybkiego tempa pracy i technologii mobilnych. Z tego względu zostały wyposażone w funkcję łatwego drukowania ze smartfonów, tabletów i laptopów za pomocą Wi-Fi Direct bez konieczności uzyskania dostępu do firmowej sieci.


Klienci uwielbiają wyraźny i czysty tekst uzyskiwany za pomocą drukarek HP LaserJet, chcą jednak dysponować większymi możliwościami przy korzystnych budżetowo cenach” – powiedział Santi Morera, wiceprezes i menedżer generalny działu Imaging & Printing w HP Inc. – „Wraz z dzisiejszą informacją HP wprowadza na rynek jedne z najbardziej korzystnych cenowo, wydajnych, obsługujących urządzenia mobilne i najmniejszych drukarek laserowych w historii, które idealnie nadają się do zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz w małych biurach”.


 • Nowa, jednofunkcyjna drukarka HP LaserJet Pro M12 oraz wielofunkcyjne drukarki z serii HP LaserJet Pro MFP M26 oferują legendarną i niezawodną jakość HP i są najbardziej korzystnymi cenowo drukarkami laserowymi oferowanymi przez HP w swoich klasach.
 • Kompaktowa seria M100 obejmuje tanie, wydajne pod względem zużycia energii oraz wielofunkcyjne urządzenia dające niezawodne rezultaty oraz o szybkości druku do 22 stron na minutę.
 • Nowa seria M200 – dostępna w wersji jedno- i wielofunkcyjnej – cechuje się szybkością druku 28 stron na minutę i stanowi idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw, dla których jednym z najważniejszych czynników jest wydajność. W przypadku parametru szybkości wydruku pierwszej strony, M200 oferuje bezprecedensową szybkość równą 7 sekund i może pochwalić się najwyższą wydajnością w swojej klasie.

Ponadto nowe drukarki laserowe przyniosą oszczędności w zużyciu energii elektrycznej i pomogą w zachowaniu globalnej równowagi ekologicznej dzięki technologii HP Auto-On/Auto Off4 automatycznego włączania i wyłączania się.


Ceny i dostępność:

 • Drukarki z serii HP LaserJet Pro M12 i HP LaserJet Pro MFP M26 to najtańsze5 urządzenia produkowane przez HP w swoich klasach. Zostały zaprojektowane z myślą o osobach prywatnych oraz małych zespołach do trzech użytkowników drukujących od 100 do 1000 stron miesięcznie6, o szybkości druku do 18 stron na minutę7.
  • Drukarki z serii HP LaserJet Pro M12 i HP LaserJet Pro MFP M26 będą dostępne od 3 października 2016 roku w sklepach detalicznych we wszystkich krajach UE. Ceny urządzeń zaczynają się od 349 PLN.
 • Drukarki z serii HP LaserJet Pro M100, jedno- i wielofunkcyjne, zostały zaprojektowane z myślą o małych zespołach do pięciu użytkowników drukujących od 150 do 1500 stron miesięcznie8, o szybkości druku do 22 stron na minutę.
  • Drukarka HP LaserJet Pro M102w będzie dostępna w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową 499 PLN.
  • Drukarki z serii HP LaserJet Pro MFP M130 również będą dostępne w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową od 599 PLN.
 • Drukarki z serii HP LaserJet Pro M200 zostały zaprojektowane z myślą o małych zespołach do pięciu użytkowników drukujących do 2500 stron miesięcznie10, o szybkości druku 28 stron na minutę i automatycznym druku dwustronnym jako standardzie we wszystkich modelach.
  • Drukarka HP LaserJet Pro M203dw będzie dostępna w regionie EMEA po 3 października br. z ceną wyjściową 899 PLN.
  • Drukarka HP LaserJet Pro MFP M227fdw będzie dostępna w regionie EMEA po 3 pazdziernika br. z ceną wyjściową 1449 PLN.


źródło: HP

Kan

Autor |2016-10-06T08:18:15+02:006 października 2016 08:18|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.