Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje, Voip-Beamforming Array – mikrofon panelowy ClearOne już w Polsce

Beamforming Array – mikrofon panelowy ClearOne już w Polsce

Wyposażenie sal konferencyjnych, oprócz optymalnej funkcjonalności audio-wizualnej, powinno wpisywać się w ich stylistykę, tworząc jednorodną aranżację. Firma ClearOne, globalny lider w projektowaniu rozwiązań AV oraz streamingu, prezentuje mikrofon panelowy BEAMFORMING Array, oferujący technologię kształtowania wiązki umożliwiającą podział pomieszczenia na strefy akustyczne.

ClearOne Beamforming Array
ClearOne Beamforming Array

Na przykładzie zaawansowanego wdrożenia, jakie miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, gdzie klient dysponował całym piętrem złożonym z 17 sal konferencyjnych o różnym poziomie integracji, mogę powiedzieć, że technologia kształtowania wiązki oferowana przez mikrofon BEAMFORMING od ClearOne, rozwiązuje kwestię dźwięku, nawet w wymagających szklanych pomieszczeniach, które mogą być oddzielnymi salami lub jedną wspólną przestrzenią konferencyjną – mówi Iwona Zawiślak, Product Manager marki ClearOne w firmie KONTEL, oraz dodaje „Nasi partnerzy, również mogą się poszczycić podobnymi wdrożeniami w Polsce”


W jednym panelu BEAMFORMING ClearOne znajdują się aż 24 mikrofony. Panel może zostać zamontowany do ściany, blatu lub pod sufitem. Jeden panel zastępuje aż 10 standardowych mikrofonów, a co najważniejsze podwaja zakres zbierania głosu w pomieszczeniu. Ustawienia parametrów dźwięku automatycznie dostosowują się do akustyki danej sali konferencyjnej za sprawą samoadaptacyjnego systemu Adaptive Steering. Dźwięk zbierany przez mikrofony rozlokowane w panelu zostaje przetworzony przez mikser (matrycę) Converge Pro, której zadaniem jest cyfrowe kasowanie tak zwanego echa akustycznego.

Mikrofony od ClearOne mogą być z powodzeniem stosowane w salach wykładowych i konferencyjnych, centrach szkoleniowych, salach rozpraw, a także w obiektach kultury i spotkaniach typu telepresence.

Rozwiązania konferencyjne ClearOne dostępne są na polskim rynku za pośrednictwem wyłącznego dystrybutora, firmy KONTEL. www.kontel.pl, http://www.clearone.pl

źródło: KONTEL

Kan

Autor |2016-08-09T06:57:57+02:009 sierpnia 2016 06:57|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje, Voip|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile