Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Targi i konferencje-SKROSS Travel Kit – dla osób będących w ciągłym ruchu za 199 zł

SKROSS Travel Kit – dla osób będących w ciągłym ruchu za 199 zł

Dwubiegunowy adapter MUV Micro, dzięki któremu podłączysz do prądu każdy nieuziemiony sprzęt w 150 krajach na świecie. Ładowarka sieciowa Euro USB Charger pozwalająca na jednoczesne ładowanie nawet dwóch urządzeń mobilnych. Pełna bateria także w trakcie podróży samochodem, dzięki midgetowi USB Car Charger i kablowi Micro USB. To nowy Travel Kit od SKROSS dla osób będących w ciągłym ruchu.

SKROSS Travel Kit
SKROSS Travel Kit

Szwajcarska marka SKROSS nie tak dawno temu zaprezentowała ważący 41 gramów power bank pozwalający doładować bez użycia prądu nawet bardziej wymagające urządzenia mobilne, jak np. tablety. O marce było głośno także wtedy, gdy zwyciężyła z „chińską” konkurencją wygrywając procesy o ochronę praw patentowych i uzyskując gwarancje zaprzestania sprzedaży podrobionego sprzętu przez nieuczciwych producentów z Chin.

Adapter MUV Micro
Adapter MUV Micro

Najnowszą propozycją szwajcarskiej marki jest Travel Kit łączący w sobie cztery, najprzydatniejsze osobom mobilnym, urządzenia. Pierwsze z nich to MUV Micro, czyli najmniejszy na świecie dwubiegunowy adapter działający w ponad 150 krajach. Wykorzystuje opatentowaną technologię suwaków „all in one”, a przy okazji ma zaledwie 5 na 5 centymetra i waży 100 gramów. Dzięki MUV Micro podłączysz sprzęt (np. smartfon, tablet, laptop z wtyczką nieuziemioną, odtwarzacz muzyki, aparat fotograficzny, kamerę, nawigację GPS, maszynkę do golenia i inne) do gniazdka niezależnie od tego, w jakim kraju będziesz przebywać i z urządzenia o jakim standardzie wtyczki skorzystasz. To urządzenie, które posiada dożywotnią gwarancję producenta.

MUV Micro
MUV Micro

By zachować kontakt ze światem, przyda się także podwójna ładowarka Euro USB Charger. Dzięki niej szybko naładujesz dwa urządzenia na raz, nawet te bardziej wymagające – w końcu oba porty generują 2100mA. Ładowarkę podłączysz do gniazdek o standardzie europejskim, choć oczywiście jest kompatybilna z wszystkimi adapterami SKROSS, w tym z MUV Micro. Po połączeniu z adapterem, z ładowarki będziesz mógł korzystać nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie. Euro USB Charger waży 44 gramów i jest objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Ładowarka sieciowa Euro USB Charger
Ładowarka sieciowa Euro USB Charger

Mając Travel Kit nie musisz obawiać się o ładowanie sprzętów także w trakcie podróży. W uzupełnieniu poziomu baterii w telefonie czy innym urządzeniu mobilnym pomoże ważąca 12 gramów ładowarka samochodowa Midget USB Car Charger.

Midget USB Car Charger
Midget USB Car Charger

Ma wielkość kciuka, a pozwala na beztroską zabawę bez obawy o rozładowaną baterię w smartfonie, aparacie fotograficznym, odtwarzaczu muzyki czy nawigacji GPS. Wystarczy włączenie Midget USB Car Charger do gniazda zapalniczki samochodowej i połączenie z rozładowanym sprzętem poprzez kabel Charge’n Sync Micro USB. Ten ostatni wykorzystasz nie tylko w samochodzie, w końcu kabel Charge’n Sync Micro USB służy także do synchronizacji urządzenia mobilnego z komputerami i innymi sprzętami wyposażonymi w port USB. Ma długość 1 metra, co wyróżnia go na tle konkurencyjnych produktów tego typu. Dodajmy, że zarówno Midget USB Car Charger, jak i Charge’n Sync Micro USB objęte są dwuletnią gwarancją.

Kabel Micro USB
Kabel Micro USB

Jak widać, Travel Kit od SKROSS to zestaw produktów dla podróżujących, którzy lubią szwajcarską precyzję i jakość. To sprzęty, które z jednej strony umożliwiają ładowanie baterii w urządzeniach mobilnych (oczywiście nawet kilku na raz) niezależnie od tego czy znajdujemy się w domu, biurze, hotelu czy samochodzie. Z drugiej strony mamy zawarty w zestawie adapter pozwalający podłączać urządzenia do gniazdek prądowych niezależnie od standardu wtyczki kraju, w którym się znajdziemy. Oczywiście każdy z tych produktów można zakupić osobno, choć w zestawie zawsze będzie taniej (199 zł).

źródło: SKROSS

Kan

Autor |2015-10-16T07:32:36+02:0016 października 2015 07:32|Kategorie: Gadżety, Inne, Newsy, Targi i konferencje|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. lenka 16 października 2015 w 10:33 - Odpowiedz

    Przydatne, ale nadal trzeba nosić kilka urządzeń. Ja oczekuję czegoś w rodzaju wszystko w jednym urządzeniu. I cena chyba trochę zbyt duża.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile