Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Rynek-Platforma emporia4care dostępna już w Polsce

Platforma emporia4care dostępna już w Polsce

emporia4care to nowa, internetowa platforma, która umożliwia łatwe, zdalne zarządzanie telefonami komórkowymi firmy emporia nowej generacji. Przy użyciu platformy można także konfigurować funkcję połączeń alarmowych i inne opcje oraz sprawdzać położenie telefonu za pośrednictwem GPS. System ten zawiera elementy sprzętowe i programowe, a współdziałają z nim następujące modele telefonów emporia: emporiaELEGANCEplusGPS, emporiaSOLIDplus and emporiaSAFETYpremium.

  • Pomoc na co dzień i najprostsza konfiguracja

Usługa emporia4care jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich klientów firmy emporia oraz opiekujących się nimi członków rodzin. Wszystkie ustawienia można konfigurować łatwo i wygodnie w portalu www.emporia4care.com. Jedną z podstawowych funkcji jest proste porządkowanie kontaktów i numerów alarmowych — teraz można nimi łatwo i wygodnie zarządzać na dużym ekranie komputera. W razie potrzeby zarządzaniem ustawieniami w usłudze emporia4CARE mogą zająć się także członkowie rodziny. Ułatwi to starszym osobom komunikację oraz poprawi jakość ich samodzielnego życia. Funkcja sprawdzania położenia przy użyciu GPS umożliwia skuteczne dotarcie z szybką pomocą. Zwiększa to bezpieczeństwo i swobodę zarówno użytkowników, jak i opiekujących się nimi członków rodzin.

  • Niezawodna pomoc, która może uratować życie: funkcja połączeń alarmowych z GPS

Jeżeli członkowie rodziny nie mogą towarzyszyć użytkownikom, emporia we współpracy z kompetentnymi partnerami umożliwia dodanie do usługi organizacji opiekuńczej. Personel profesjonalnych służb ratunkowych, na przykład takich partnerów jak niemiecki Czerwony Krzyż, maltańskie pogotowie ratunkowe czy ośrodki opiekuńcze dla osób starszych, może sprawnie i bez opóźnień dotrzeć na miejsce, aby udzielić pomocy użytkownikowi w potrzebie. Łatwe w obsłudze telefony komórkowe i platforma emporia4CARE to połączenie zaspokajające potrzeby zarówno użytkowników dbających o bezpieczeństwo, jak i opiekujących się nimi członków rodzin. Może ono również ocalić życie w nagłych wypadkach. System umożliwia także członkom rodziny śledzenie pacjentów cierpiących na demencję lub chorobę Alzheimera przy użyciu GPS. W sytuacjach alarmowych, kiedy nie można łatwo wybrać odpowiedniego numeru lub użytkownik utraci orientację, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby szybko i niezawodnie wezwać pomoc.

  • Lepsza jakość życia i większa samodzielność

Emporia4CARE to usługa opracowana z myślą nie tylko o osobach niepełnosprawnych. Działa także jako mobilny system towarzyszący aktywnym seniorom, którzy lubią rekreację na świeżym powietrzu. Dzięki tej usłudze mogą czuć się bezpiecznie przez cały czas. Zarówno podczas podróży, jak i zakupów czy spacerów użytkownicy mają do dyspozycji łatwe w obsłudze telefony komórkowe oraz platformę pomagającą w aktywnym życiu towarzyskim. Znacząco poprawiają one jakość życia i zwiększają samodzielność oraz — przede wszystkim — bezpieczeństwo.

Emporia, spółka zajmująca się produkcją i sprzedażą telefonów komórkowych dla seniorów, planuje, że na koniec 2013 roku jej sprzedaż w Polsce wyniesie łącznie 400 tys. sztuk telefonów – poinformował PAP Artur Kostrzewski, dyrektor generalny Emporia Telecom w Polsce.

Obecnie, po trzech latach obecności w Polsce, sprzedaliśmy łącznie ok. 300 tys. sztuk telefonów. Nasz roczny cel sprzedaży to ok. 100 tys. telefonów i takie założenie chcemy utrzymać, więc myślę, że na koniec 2013 roku będziemy mieli ok. 400 tys. sprzedanych telefonów” – powiedział PAP Kostrzewski.

źródło: emporia Telecom

KanAutor |2012-09-12T14:08:56+01:0012 września 2012 14:08|Kategorie: Dla seniora, Internet, Internet mobilny, Newsy, Rynek|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.