Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Targi i konferencje, Telefony-Emporia: emporiaCLICK i emporiaSOLIDplus

Emporia: emporiaCLICK i emporiaSOLIDplus

Emporia Telecom, austriacka firma specjalizująca się w produkcji łatwych w obsłudze telefonów komórkowych, otworzyła swój oddział w USA. Począwszy od wiosny b.r. telefony emporia będą dostępne na rynkach Ameryki Północnej i Łacińskiej. Na trwającym właśnie w Las Vegas międzynarodowym pokazie Consumer Electronics Show (CES) emporia zaprezentuje amerykańskiej publiczności dwa modele telefonów — emporiaCLICK i emporiaSOLIDplus.

W Polsce firma działa od jesieni 2009 roku, a telefony emporia obecne są w sprzedaży u wszystkich operatorów komórkowych.

emporiaCLICK
emporiaCLICK

Pokaz w Las Vegas to nasz debiut w USA. Stanowi on doskonałą okazję do przedstawienia firmy i uzyskania opinii o naszych produktach — mówi Eveline Pupeter-Fellner, właścicielka i dyrektor naczelna Emporia Telecom. Widzimy duży potencjał rynkowy w Ameryce Pólnocnej i Łacińskiej. Z naszych badań wynika, że miliony konsumentów wciąż poszukują prostych w obsłudze telefonów — powiedziała Eveline Pupeter-Fellner, wyrażając pewność co do planów ekspansji. Koszty rozwoju działalności firmy na tym rynku powinny się zwrócić w ciągu pierwszego roku — dodała.

Amerykańska publiczność zobaczy modele telefonów emporia po raz pierwszy w dniach 10–13 stycznia 2012 r., na międzynarodowym pokazie Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas. Modelami pokazowymi są przystosowane do rynku amerykańskiego emporiaCLICK i emporiaSOLIDplus.

źródło: Emporia Telecom

Kan

Autor |2012-01-11T17:07:25+01:0011 stycznia 2012 17:07|Kategorie: Dla seniora, Newsy, Rynek, Targi i konferencje, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile