Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Za parę dni Apple najprawdopodobniej pokaże nowe urządzenia

Za parę dni Apple najprawdopodobniej pokaże nowe urządzenia

Data nowej prezentacji Apple jest już znana, informuje o tym  MacRumors. Nie ma wprawdzie oficjalnego potwierdzenia tej informacji, ale data została podana przez asystenta głosowego Siri –  na polecenie „Apple event” asystent poinformował, że wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia w Apple Park.

 

 

Najprawdopodobniej prezentacja odbędzie się w formacie online, podobnie jak kilka poprzednich. Od Apple można się spodziewać premiery nowego ipada Pro z wyświetlaczem mini-LED, a także kilku innych nowości. Możliwe, że firma zapowie też nowości związane z komputerami Mac i głośnikiem HomePod.

Apple wcześniej informowało o terminach corocznej konferencji WWDC: wydarzenie odbędzie się w dniach 7-11 czerwca. Zwykle na tej konferencji firma prezentuje nowe oprogramowanie: świeże wersje systemów operacyjnych dla swoich produktów.

Zdjęcie: macrumors.comAutor |2021-04-16T09:30:41+01:0016 kwietnia 2021 09:30|Kategorie: Apple, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.