Jesteś tutaj:-, Apple, Foto, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7-Apple uzupełnia nowe modele iPhone o technologię Deep Fusion

Apple uzupełnia nowe modele iPhone o technologię Deep Fusion

Wczoraj wyszła akualizacja 13.2 systemu iOS. Zawiera ona ważną aktualizację funkcji fotografowania dla najnowszych smartfonów  — iPhone 11 i 11 Pro. Jest to technologia Deep Fusion.

Deep Fusion wykorzystuje się podczas fotografowania w warunkach słabego światła, lecz nie oświetlenia nocnego — np. podczas fotografowania w oświetlonym kilkoma 60-watowymi żarówkami w pokoju w nocy. Przykłady pracy Deep Fusion zostały już opublikowane wcześniej przez użytkowników wersji beta iOS 13:

Smartfon robi dziewięć zdjęć z różnymi opóźnieniami, po czym do pracy biorą się algorytmy uczenia maszynowego. Wydzielają fragmenty obrazów o najlepszej jakości, po czym łączą je w naturalnie wyglądające zdjęcie.

Oprócz Deep Fusion,  iOS 13.2 zawiera kilkadziesiąt nowych emoji i ich odmian, a także funkcję, która pozwala Siri przeczytać tekst odbieranych wiadomości po podłączeniu AirPods drugiej generacji lub innych słuchawek Apple lub Beats z chipem H1. Dodatkowo najnowsza wersja obsługuje zaprezentowane niedawno słuchawki AirPods Pro — pierwsze w pełni bezprzewodowe słuchawki Apple z redukcją szumów. Mimo niewątpliwych usprawnień, niektórzy użytkownicy iPhone narzekali na drastyczny spadek czasu pracy telefonu. Apple na razie nie ustosunkował się do tych doniesień.

Autor |2019-10-30T10:12:54+01:0030 października 2019 10:12|Kategorie: Aplikacje, Apple, Foto, Newsy, Oprogramowanie, Rynek, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.