Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Top7-Menedżer zadań systemu Microsoft dostępny na komputerach mac

Menedżer zadań systemu Microsoft dostępny na komputerach mac

Firma Microsoft poinformowała o dostępności menedżera zadań „To-Do” na komputerach firmy Apple. MacOS-owa wersja aplikacji pozwala na pracę w trybie offline, przeglądanie nadchodzących zadań w zakładce My Day  i dzielenie się listami spraw z przyjaciółmi i znajomymi.

Aplikacji jest zgodna z klientem pocztowym programy Outlook: na komputerach mac w To-Do, można np. wyświetlać zaznaczone maile. W najbliższej przyszłości oczekiwana jest też integracja z Microsoft Planner. Ci, którzy już korzystają z internetowej wersji To-Do na systemie iOS, Android lub Windows, mogą zalogować się za pomocą swojego konta i synchronizować zadania z wersją macOS.

 

Aplikacja Microsoft To-Do pojawiła się w 2017 roku. Nowy projekt został stworzony na bazie Wunderlist — popularnego serwisu, kupionego latem 2015 roku za $100-200 milionów USD. Wkrótce w Microsoft przestał wzbogacać Wunderlist  o nowe funkcje, a później zastąpili go własnym narzędziem do zwiększenia wydajności.

To-DO dostępna jest do pobrania ze sklepu Mac App Store. Do instalacji będzie potrzebna wersja macOS 10.13 lub nowsza wersja.Autor |2019-06-18T20:01:43+01:0018 czerwca 2019 20:01|Kategorie: Aplikacje, Apple, Inne, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Top7|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.