Jesteś tutaj:-, Apple, Bezpieczeństwo, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Rynek, Sprzęt, Top7-Jak wygląda pierwsza karta bankowa od Apple

Jak wygląda pierwsza karta bankowa od Apple

Bloger, Ben Geskin zamieścił na swoim twitterze zdjęcia karty kredytowej od Apple, wydanej przez amerykański bank Goldman Sachs. Sama karta praktycznie nie różni się od tego, co wcześniej było pokazane na renderach. Pojawiły się tylko niektóre obowiązkowe informacje, takie jak nazwy banku i systemu płatności, z którym powiązana jest karta.

 

 

 

Bloger wyjaśnił, że zmienił dane pracownika firmy Apple w celu zabezpieczenia jego źródła. Ze zdjęcia można wywnioskować, że do aktywacji karty trzeba po prostu przystawić do niej swój iPhone, a dalej system zrobi wszystko sam.

Apple Card została przedstawiona pod koniec marca, uruchomienie projektu zaplanowane jest na lato bieżącego roku. Apple obiecuje uruchomienie usługi cashback Daily Cash działającej w cyklu codziennym. Na przykład, za zakup w sklepach Apple będzie zwracane 3% od kwoty, a za proste zakupy przez Apple Pay — 2%.

 Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.