Jesteś tutaj:-, Apple, Bez kategorii, Gadżety, Inne, Internet, iPhone, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Telewizja, Top30, Top7, Wydarzenia-Apple zaczęła transmisje na żywo przed rozpoczęciem dzisiejszej prezentacji

Apple zaczęła transmisje na żywo przed rozpoczęciem dzisiejszej prezentacji

Już dziś, 25 marca firma Apple rozpocznie oficjalną prezentację swoich nowości. Zakłada się, że w trakcie imprezy zostanie pokazany nowy serwis streamingowy. Jednak już teraz na oficjalnej stronie internetowej uruchomiona transmisja na żywo. Obecnie kamery pokazują pustą scenę i miejsca dla gości w Teatrze Steva Jobsa.

Jako pierwsi transmisję Apple zauważyli użytkownicy Twittera.Zwykle Apple uruchamiała  transmisję za pół godziny przed rozpoczęciem wydarzenia.

Transmisja na żywo.

 

apple transmisja na żywo

 

Sala wypełni się gośćmi już dziś, 25 marca. Nie jest wykluczone, że transmisja została już uruchomiona, aby użytkownicy mogli obserwować przygotowania do prezentacji.

Wcześniej pojawiły się informacje, że Apple pokaże swój serwis streamingowy, działający podobnie jak Netflix. Zakłada się również, że podczas prezentacji  pokazana będzie także bezprzewodowa ładowarka AirPower.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.