Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt sieciowy-TRENDnet IPView – mobilna aplikacja do obsługi kamer IP

TRENDnet IPView – mobilna aplikacja do obsługi kamer IP

TRENDnet ogłasza dostępność nowej aplikacji mobilnej do obsługi kamer IP – TRENDnet IPView.


TRENDnet IPView to najnowsza aplikacja do obsługi kamer IP, zaprojektowana do natychmiastowego wyświetlania obrazu z urządzeń firmy TRENDnet na kompatybilnych smartfonach i tabletach. Po zainstalowaniu aplikacja automatycznie skanuje sieć Wi-Fi w poszukiwaniu kamer TRENDnet, a następnie łączy się z nimi, co ułatwia proces instalacji.


Aplikacja TRENDnet IPView pozwala użytkownikom na podgląd obrazu na żywo, przybliżanie lub oddalanie widoku, korzystanie z funkcji pan/tilt oraz udostępnia wiele innych funkcji. Możliwe jest włączenie dodatkowych funkcji za opłatą w wysokości 3,99 $. Do dyspozycji dostaniemy harmonogram patrolu obrazu (funkcja PTZ), możliwość wyświetlenia widoku z kilku kamer na jednym ekranie, oraz zapisywanie nagrań i zdjęć w usłudze Dropbox lub na urządzeniu mobilnym.

TRENDnet IPView jest dostępny za darmo w Sklepie Google Apple App Store. Większość najnowszych kamer IP oraz rejestratorów TRENDnet do zastosowań domowych i biznesowych będzie obsługiwana przez aplikację IPView. TRENDnet IPView to najnowszy przedstawiciel rodziny aplikacji do obsługi kamer IP, w skład której wchodzą aplikacje TRENDnet View oraz TRENDnet CloudView.

źródło:

KanAutor |2015-10-23T07:28:18+02:0023 października 2015 07:28|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.