Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy-Yahoo Livetext – nowa metoda komunikacji w iOS i Android

Yahoo Livetext – nowa metoda komunikacji w iOS i Android

Yahoo!ogłosiła premierę Yahoo Livetext, nowej aplikacji do przesyłania wiadomości tekstowych i transmisji wideo, bez dźwięku dla iPhone’ów i urządzeń z systemem Android. Yahoo Livetext łączy w sobie wygodę i łatwość przesyłania wiadomości tekstowych z bezpośredniością i wyrazistością komunikacji wideo, ale bez komponentu audio – a więc można jej używać niezależnie od sytuacji.


Każda zmiana platformy skutkuje powstaniem nowych form komunikacji, co z kolei wynika z naszej chęci komunikowania się i interakcji w coraz bardziej kompleksowy sposób – powiedział Adam Cahan, starszy wiceprezes Yahoo ds. usług video, projektów i rozwoju produktów. – Pragnęliśmy stworzyć nowy sposób komunikacji, w którym prostota wiadomości tekstowych współgrać będzie z emocjami i bezpośredniością połączeń wideo, zapewniając użytkownikom wrażenie spontaniczności i realizmu”.

Yahoo Livetext
Yahoo Livetext

Dzięki Yahoo Livetext użytkownicy mogą komunikować się w zupełnie nowy sposób – nieuciążliwie, błyskawicznie i w czasie rzeczywistym, a jednocześnie z charakterystyczną dla prawdziwych rozmów ulotnością. Dzięki interakcjom obfitującym w niezobowiązujące uśmieszki, wywracanie oczami czy westchnięcia nie trzeba już będzie pisać ‚lol’, żeby przekazać rozmówcy dokładnie to, co mamy na myśli, gdyż zasadniczym elementem rozmowy staną się reakcje widoczne ‚tu i teraz’.

Yahoo Livetext
Yahoo Livetext

Yahoo, w ramach globalnej premiery, udostępniło już aplikację użytkownikom z Hong Kongu, Irlandii i Tajwanu. Już jutro (30 lipca) Yahoo Livetext będzie można pobrać z App Store i Google Play Store w kolejnych pięciu krajach: USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Niemczech i Francji.

Yahoo Livetext
Yahoo Livetext

Yahoo to portal internetowy będący źródłem informacji i rozrywki, jak również zapewniający możliwość kontaktu. Oferując każdemu użytkownikowi wysoce spersonalizowany profil, na bieżąco informujemy go o tym, co go najbardziej interesuje, niezależnie od urządzenia czy zakątka świata.

Źródło: Yahoo!, Business Wire

KanAutor |2015-07-31T09:27:22+02:0031 lipca 2015 09:27|Kategorie: Android, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.