Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Płatności, Pozostałe, Telefony-Aplikacja mobilna BPH TFI na telefony z systemem BADA

Aplikacja mobilna BPH TFI na telefony z systemem BADA

BPH TFI udostępniło aplikację mobilną w wersji na system operacyjny BADA (Samsung). To już czwarta platforma, na której użytkownicy telefonów komórkowych i tabletów mają szybki i wygodny dostęp do wyników inwestycyjnych funduszy zarządzanych przez BPH TFI. Dotychczas aplikacja BPH TFI Analizy Mobile dostępna była na platformy: iOS, Android i Symbian.

BPH TFI Analizy Mobile
BPH TFI Analizy Mobile

Aplikacja Mobilna BPH TFI pozwala w wygodny sposób na bieżąco śledzić wyniki funduszy zarządzanych przez BPH TFI oraz zmiany wycen jednostek uczestnictwa i certyfikatów inwestycyjnych. Dane prezentowane są za pomocą przejrzystego wykresu liniowego lub kalkulatora stóp zwrotu. Aplikacja umożliwia śledzenie zarówno aktualnych, jak i historycznych wycen, a za pomocą skonfigurowanego portfela inwestycyjnego każdy użytkownik może na bieżąco sprawdzać wyniki funduszy, w które zainwestował.

Aplikacja mobilna cieszy się dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Dlatego też – mając aktualnie ponad 1300 użytkowników – postanowiliśmy przygotować jej wersję na kolejny system” – mówi Rafał Grzesik, Kierownik ds. Marketingu BPH TFI. „Równolegle pracujemy nad kolejną wersją aplikacji na najbardziej popularną wśród naszych Klientów platformę czyli iOS, która będzie wzbogacona o wiele nowych przydatnych funkcjonalności” – dodaje Rafał Grzesik.

Aplikację można
pobrać bezpłatnie ze sklepów: AppStore, Android Market, Ovi Store,
SamsungApps
www.bphtfi.pl/aplikacja-mobilna/#pobierz-aplikacje.

źródło: BPH TFI

KanAutor |2012-05-24T12:34:48+02:0024 maja 2012 12:34|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Internet mobilny, Newsy, Płatności, Pozostałe, Telefony|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.