Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy-Panasonic IntesisHome: aplikacja do zdalnego sterowania klimatyzacją

Panasonic IntesisHome: aplikacja do zdalnego sterowania klimatyzacją

Panasonic wprowadzi aplikację pozwalającą na sterowanie klimatyzacją przez urządzenia mobilne. Za pomocą aplikacji IntesisHome użytkownicy telefonów czy tabletów z systemami iOS oraz Android a także komputerów z dostępem do Internetu, uzyskają możliwość kontrolowania urządzeń klimatyzacyjnych Panasonic bez względu na to, czy znajdują się w pomieszczeniu lub budynku, w którym są one zainstalowane, czy poza nim.


IntesisHome został przygotowany z myślą o właścicielach domów, którzy korzystają z zaprojektowanych przez Panasonic najnowszych i ubiegłorocznych modeli urządzeń klimatyzacyjnych Etherea czy pomp ciepła Aquarea, zapewniających ogrzewanie oraz produkujących ciepłą wodę na potrzeby domowe. Aby skorzystać z rozwiązania, wystarczy zainstalować aplikację na telefonie lub tablecie z systemem iOS czy Android, albo przez komputerową przeglądarkę internetową wejść na stronę www.intesishome.com, gdzie znajduje się panel kontrolny, natomiast w urządzeniu klimatyzacyjnym zamontować odbiornik, który będzie je łączył z domowym routerem sieci bezprzewodowej.


Aplikacja będzie dostępna w wersji podstawowej, zaawansowanej i profesjonalnej. Wersja podstawowa IntesisHome daje możliwość włączenia i wyłączenia urządzenia klimatyzacyjnego, ustawienia pożądanej temperatury oraz wyboru trybu pracy. Z kolei wersje zaawansowana i profesjonalna posiadają dodatkowe funkcje, takie jak informowanie właściciela domu o konieczności dokonywania niezbędnych prac konserwacyjnych oraz o wadliwym działaniu urządzenia. Ponadto aplikacja daje możliwość wcześniejszego przygotowania kilku profili ustawień, które można aktywować w zależności od potrzeb.


Aplikację będzie można pobrać już w maju – w zależności od urządzenia, na którym będzie działała – z AppStore bądź Google Play. Informacje na temat ceny odbiornika i aplikacji IntesisHome zostaną podane w późniejszym terminie.

źródło: Panasonic

Kan

Autor |2012-04-23T11:27:04+02:0023 kwietnia 2012 11:27|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Newsy, Sprzęt, Sprzęt sieciowy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile