Jesteś tutaj:-, Apple, Internet, Internet mobilny, Microsoft, Newsy, Płatności, Pozostałe, Rynek, Telefony-SkyCashClick: nowy standard w zakupach przez Internet przy użyciu komórki

SkyCashClick: nowy standard w zakupach przez Internet przy użyciu komórki

Wystartował SkyCashClick – pierwsza masowa metoda płatności komórką za produkty, które sklepy internetowe wysyłają do odbiorców pocztą lub kurierem. Każdy sklep może dołączyć nowe rozwiązanie do dotychczasowych sposobów płatności.

SkyCashClick to nowy standard w zakupach przez Internet przy użyciu komórki, zapewniający szybkość i wygodę na poziomie Premium SMS. Rozwiązanie jest natychmiastową i bezpieczną metodą płatności za dowolne produkty oferowane przez polskie sklepy internetowe. SkyCashClick, bazujący na systemie płatności mobilnych SkyCash, nie wymaga od użytkownika rejestrowania się w sklepie internetowym. Można go bardzo łatwo połączyć z aktualnie stosowanym przez sklep systemem transakcyjnym.

Proces płatności jest bardzo intuicyjny. Wystarczy kliknąć w przycisk SkyCashClick, znajdujący się na stronie sklepu obok oferowanego produktu. Spowoduje to wyświetlenie krótkiego kodu, który należy wprowadzić do aplikacji SkyCash w telefonie komórkowym. Po podaniu danych do wysyłki produktu następuje zatwierdzenie płatności indywidualnym kodem PIN. Aplikacja zapamięta adres i przy kolejnych zakupach poprzez SkyCashClick użytkownik może pominąć ten krok.

Nasze rozwiązanie to pierwsza powszechna metoda dokonywania zakupów i płatności komórką w e-commerce – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland. – SkyCashClick pozwala na kupowanie wszystkiego, co wymaga wysyłki pocztą lub kurierem. Dotychczas komórką można było w zasadzie płacić wyłącznie za treści elektroniczne czy udział w konkursach. Wielość zastosowań usługi SkyCashClick w oparciu o sprzedaż impulsową z praktycznie dowolnej powierzchni jest bardzo duża – dodaje Mazurkiewicz.

SkyCashClick sprawia, że klienci nie muszą rejestrować się na stronie sklepu, w którym dokonują zakupu. Kliknięcie i zakup impulsowy produktu może nastąpić w dowolnym miejscu strony internetowej sklepu, przy dowolnym produkcie, co w sposób wyraźny pozwala na wyższą konwersję sprzedażową internetowych witryn handlowych. Możliwa jest również sprzedaż produktów bezpośrednio z powierzchni reklamowych.

Technologia SkyCashClick testowana była w przeciągu kilku tygodni od uruchomienia usługi przez wiodącego dostawcę oprogramowania do marketingu internetowego w Polsce – firmę Benaheur – operatora sklepu Soeco.pl, gdzie już dzisiaj można dokonywać zakupu z wykorzystaniem SkyCashClick.

Z nowatorskiej formy płatności może korzystać każdy posiadacz telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash, która działa we wszystkich popularnych systemach stosowanych przez producentów komórek: Android, Blackberry, Java, iOS (iPhone), Symbian i Windows Mobile.

źródło:

KanAutor |2011-12-01T12:04:05+02:001 grudnia 2011 12:04|Kategorie: Android, Apple, Internet, Internet mobilny, Microsoft, Newsy, Płatności, Pozostałe, Rynek, Telefony|Tagi: , , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Kris20 3 grudnia 2011 w 17:05 - Odpowiedz

    Ciekawe jak to będzie wyglądało w rzeczywistości.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.