Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet, Newsy, Rozrywka-Filmy dostępne w polskim iTunes

Filmy dostępne w polskim iTunes

Pod koniec września br. pisaliśmy o debiucie iTunes Store w Polsce, z którego konsumenci mogą kupować muzykę. Jednak klientom, największego sklepu z multimediami online na świecie, brakowało możliwości wypożyczania czy kupowania filmów. Dzisiaj sklep działa już pełną parą i konsumenci mogą kupować także filmy.

Ceny są dosyć zróżnicowane – wahają się od 7 do 13 euro. Można je także wypożyczać, w cenie od 3 do 4 euro. Wypożyczony film otrzymujemy na 31 dni. Po rozpoczęciu oglądania musimy dokończyć film do 48 godzin.

Dla zainteresowanych, aby kupić interesujący nas film, jego tytuł wpisujemy w wyszukiwarce – niestety na razie w iTunes nie jest dostępna zakładka Movies. W przypadku iPhone’a, aby przejrzeć ofertę filmów należy w aplikacji iTunes stuknąć w zakładkę „więcej” w dolnym pasku narzędziowym i wybrać w menu „videos”.

źródło: Apple

KanAutor |2011-10-28T08:06:02+02:0028 października 2011 08:06|Kategorie: Aplikacje, Apple, Inne, Internet, Newsy, Rozrywka|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Caladan 28 października 2011 w 08:48 - Odpowiedz

    Oczywiście filmy są bez polskich napisów lub polskiego lektora(w przeciwieństwie np do niemieckiego itunes gdzie filmy mają opcję napisów niemieckich lub angielskich)…

  2. Arvind 20 kwietnia 2019 w 08:52 - Odpowiedz

    If you facing any problem than you will be know that how to find computer specs windows 10 from the guidlines of the latest windows.

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.