Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Newsy, Telewizja-Vorke Z6 TV Box – zmienia telewizor w Smart TV 4K

Vorke Z6 TV Box – zmienia telewizor w Smart TV 4K

TV Box, to urządzenie, które zmienia telewizor w Smart TV. Przystawka umożliwia użytkownikowi Vorke Z6 działa pod kontrolą systemu Google Play, zapewniającą dostęp do olbrzymiej liczby bezpłatnych aplikacji, w tym programów obsługujących media społecznościowe, np. Facebooka, z poziomu telewizora.


Doskonałą wydajność Vorke Z6 zapewnia ośmiordzeniowy procesor Amlogic S912 o taktowaniu 1.5 Ghz (ARM Cortex-A53) i 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Ponadto, odtwarzacz posiada 32 GB wbudowanej pamięci Flash i wbudowaną kartę WiFi b/g/n/ac (2.4G/5G).


Android TV Box obsługuje rozdzielczość 4K i łączy najlepsze cechy Android TV Box z szeregiem dodatkowych funkcji oraz niezawodnością odtwarzaczy sieciowych klasy Premium. Vorke Z6oferuje zintegrowany i łatwy w obsłudze interfejs do przeglądania oraz odtwarzania lokalnych nośników danych, zarówno z podłączonych do urządzenia, jak i sieciowych SMB, NFS czy uPnP. Otrzymujemy dostęp do informacji o filmie, ustawień telewizora, wyświetlania napisów, dźwięku czy obrazu. Wszystkie funkcje i pełne wsparcia dekodowania sprzętowego audio oraz wideo uzyskujemy zarówno w fabrycznej aplikacji do odtwarzania, jak i w preinstalowanym na urządzeniu KODI 17.3.


Wraz z odtwarzaczem otrzymujemy pełny dostęp do sklepu Google Play i tysięcy aplikacji biurowych, społecznościowych czy multimedialnych, dzięki którym można wykorzystać urządzenia jako pełnoprawny mini komputer.


Urządzenie jest już dostępne w sklepie internetowym Geekbuying.

Kan

Autor |2017-08-29T08:34:14+02:0029 sierpnia 2017 08:34|Kategorie: Android, Inne, Internet mobilny, Newsy, Telewizja|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile