Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-LG G5 w Polsce już z Android 7.0 Nougat

LG G5 w Polsce już z Android 7.0 Nougat

Ruszyła aktualizacja do systemu LG G5 w Polsce. Tym samym stając się pierwszym producentem po Google, który oferuje system Nougat jako aktualizację dla smartfonów z zainstalowanym Android Marshmallow.


Aktualizacji nie możemy dokonać w trybie OTA. Aby to zrobić, musimy pobrać specjalną aplikację do tego przeznaczoną, czyli LG Bridge. Ściągnąć ją możemy z oficjalnej strony producenta smartfonów. W paczce znajdują się także ważne sterowniki i musimy ją zainstalować. Kiedy już wykonamy instalacja oprogramowania musimy podłączyć smartfon do naszego komputera za pomocą kabla USB, a następnie zainicjować proces aktualizacji.

System Android 7.0 Nougat został wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji opracowanych z myślą o przyspieszeniu działania smartfona G5 oraz zwiększeniu satysfakcji i wygody jego użytkowników. Przykładowo, dzięki funkcji In Apps systemu Nougat, wyszukiwanie może odbywać się zarówno w obrębie aplikacji zainstalowanych przez użytkownika, jak i aplikacji wbudowanych. Możliwość obsługi kilku okien pozwala użytkownikom na przełączanie się między programami poprzez dwukrotne dotknięcie lub wyświetlanie ich obok siebie. Dzięki ustawieniom lepiej przystosowanym do indywidualnych potrzeb oraz udoskonalonym powiadomieniom użytkownicy mogą efektywniej i łatwiej korzystać z urządzenia.

źródło: LG Electronics

Kan

Autor |2016-12-01T09:27:26+01:001 grudnia 2016 09:27|Kategorie: Android, LG, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.