Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-Najnowsze rendery smartfona Google Pixel

Najnowsze rendery smartfona Google Pixel

Na datę 4 października planowana jest odsłona modeli Pixel i Pixel XL, mających rozpocząć nową erę przemianowanej serii Nexus. Najnowsze rendery ukazują przedni panel obydwóch urządzeń.


Tegoroczne Pixele produkowane są przez HTC, co w pewnym sensie domyka koło, jako że pierwsze Nexusy – aż w roku 2010 – również były dziełem tej tajwańskiej firmy. Źródłem obrazów prezentujących front Pixela jest hongkoński sklep z częściami do smartfonów. Ekran podstawowej wersji ma przekątną 4,99 cala, zaś większy wariant XL 5,46. Obydwie wersje mają dwukolorowy tył z czytnikiem linii papilarnych poniżej aparatu.

Najprawdopodobniej będą to pierwsze (poza Asusem Zenfone 3 Deluxe, wydanym tylko w Tajwanie) ogólnoświatowo dostępne urządzenia z układem Snapdragon 821. To uczyni z nich najszybsze smartfony z Androidem wydane w 2016 roku.

Źródło: phonearena.com

paulinaAutor |2016-09-17T07:54:32+02:0017 września 2016 07:54|Kategorie: Android, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. Thx 17 września 2016 w 20:02 - Odpowiedz

    A ja bym z wielką chęcią zobaczył nexusa w wykonaniu Sony.

  2. leto 18 września 2016 w 13:46 - Odpowiedz

    Ten czytnik palca na pleckach jest umiejscowiony kompletnie bez sensu. Połóż telefon przed sobą i go odblokuj bez podnoszenia, włóż telefon w uchwyt samochodowy i tak samo życzę powodzenia. Rozwiązanie tak samo pozytywne jak błyszczące ekrany laptopów opisywanych jako znakomite narzędzia pracy mobilnej – i zamiast po otwarciu klapy pracować, szukasz takiego miejsca i ustawienia kompa, żeby było jak najmniej było odblasków.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.