Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Telefony-Arrow Launcher to nowy launcher Microsoftu na Androida

Arrow Launcher to nowy launcher Microsoftu na Androida

Dla wszystkich zwolenników prostoty i porządku Microsoft przygotował własny launcher na Androida, nazwany Arrow Launcher. Aplikacja, na razie dostępna jako beta, dzeili nasze ekrany domowe na konkretne kategorie.


Launcher Microsoftu składa się z 3 ekranów domowych o ściśle określonych funkcjach. Pierwszy z nich nazywa się Ludzie i wyświetla najczęściej używane kontakty z naszej listy telefonicznej oraz mailowej. Za pomocą ikon w prawym górnym roku wywołamy dialer oraz dostaniemy się do wszystkich naszych kontaktów.

Drugi z ekranów jest przeznaczony na aplikacje, podzielone na 2 sekcje: ostatnie oraz często używane.

Trzeci ekran to miejsce na nasze notatki oraz przypomnienia. Znajdziemy tu różne zaplanowane przez naz zadania, wspisane do telefonu za pomocą klawiatury. Nie możemy niestety korzystać z komend głosowych.


Dolna część launchera to standardowa szuflada na 4 zainstalowane aplikacje. Możemy jednak ją rozwinąć ku górze, aby wyświetlić więcej aplikacji i folderów, do których chcemy mieć szybki dostęp, oraz zobaczyć 4 najczęściej używane kontakty.

Arrow Launcher jest obecnie w fazie beta, a pobranie go wiąże się z koniecznością zdobycia zaproszenia przez Google+. Można to zrobić, klikając tutaj.

Źródło: Digital Trends

Sewix>/p>Autor |2015-07-29T05:06:22+02:0029 lipca 2015 05:06|Kategorie: Android, Aplikacje, Microsoft, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Krzysiek 29 lipca 2015 w 06:31 - Odpowiedz

    Microsofcie zdobądź się na wyżyny programistyczne i napisz launcher dla swojego własnego systemu, żeby dać użytkownikom namiastkę normalnego systemu z pulpitami…żeby było wygodnie i praktycznie a nie tylko inaczej…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.