Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony-Od teraz Facebook Messenger oferuje darmowe połączenia wideo

Od teraz Facebook Messenger oferuje darmowe połączenia wideo

W poniedziałek Facebook wypuścił aktualizację swojego komunikatora Messenger dla systemu aplikacja pozwala na wykonywanie wideopołączeń w 18 krajach świata, również w Polsce. Rośnie konkurencja dla Skype’a?


Aby nawiązać połączenie wideo w nowej wersji Messengera, wystarczy w trakcie prowadzenia rozmowy dotknąć przycisku kamery. Jest on umieszczony w rogu, na górnym pasku. Dzięki temu, gdy w danej sytuacji uznamy, że słowa pisane nie wystarczą, w szybki sposób rozpoczniemy rozmowę twarzą w twarz. Co ważne, połączenia wideo będą mogły być prowadzone pomiędzy urządzeniami pracującymi na różnych systemach operacyjnych.


Poszerzając funkcjonalność Messengera, Facebook chce nas zniechęcić do korzystania z innych aplikacji, w tym przypadku popularnego Skype’a. Ma na to spore szanse, ponieważ jego komunikator należy do najpopularniejszych na świecie.

Wideorozmowy zostały wprowadzone na razie w 18 krajach świata, takich jak USA, Belgia, Kanada, Chorwacja, Dania, Francja, Grecja, Irlandia, Laos, Litwa, Meksyk, Nigeria, Norwegia, Oman, Polska, Portugalia, Wielka Brytania i Urugwaj.

Źródło: Facebook, PhoneArena

Sewix

Autor |2015-04-28T19:22:01+02:0028 kwietnia 2015 19:22|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Internet, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. Rocky 28 kwietnia 2015 w 21:38 - Odpowiedz

  Super!

 2. LesH 29 kwietnia 2015 w 09:17 - Odpowiedz

  Na liście pierwszych 18. krajów z wprowadzoną videorozmową na FB brak Niemiec.. 😮 Ale yaya! :lol Ciekawe dlaczego? 😛

 3. Blom 29 kwietnia 2015 w 10:36 - Odpowiedz

  Od teraz będziemy się emocjonować rzeczami, które są obecne w innych komunikatorach od co najmniej dwóch lat? Daremne jest to całe FB.

 4. KarolSk 29 kwietnia 2015 w 14:34 - Odpowiedz

  Od poniedziałku FB będzie mógł analizować i zapisywać nie tylko to, co piszesz ale też to, jaką masz fryzurę podczas rozmowy 😉 Nie pałam do FB entuzjazmem.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.