Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Reklama, Sprzęt, Telefony-Nowe reklamy od Google wskazują, że Android L jest już bardzo blisko

Nowe reklamy od Google wskazują, że Android L jest już bardzo blisko

Google wypuściło 3 nowe spoty reklamowe, z animowanymi postaciami niczym z serialu South Park. Reklamy przedstawiają ideę stojącą za Androidem – obecność wspólnej platformy, w której jednak każdy jest inny. Android L oraz nowe Nexusy muszą być już naprawdę blisko.

Hasło ukazujące się na koniec każdego z klipów brzmi „Be together. Not the same”, i wskazuje na tworzenie przez użytkowników Androida wspólnoty, w której jednak każdy z członków jest inny. Można dostrzec tu odniesienie do produktów Apple, które oferuje zamknięty ekosystem w ramach produkowanej przez siebie wąskiej gamy urządzeń. Powszechność Androida na urządzeniach wielu producentów ma być atutem platformy od Google.

Trzecia reklama przedstawia sytuację na przystanku autobusowym, w której jedna z postaci wyjmuje z kieszeni wielkiego smartfona z Androidem L. Wydaje się, że jest to zapowiedź 5,9-calowego Nexusa 6, wyprodukowanego przez Motorolę.

Reklamy od Google pojawiają się tuż przed przewidywaną premierą tabletu Nexus 9, która ma nastąpić w ciągu najbliższych 2 dni. Nexus 6 może pojawić się w tym samym czasie, a na rozpoczęcia dystrybucji Androida L mamy podobno wyczekiwać 1 listopada.

Źródło: The Verge

SewixAutor |2014-10-14T13:23:32+02:0014 października 2014 13:23|Kategorie: Android, Internet, Newsy, Reklama, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. gosciu 14 października 2014 w 15:25 - Odpowiedz

    switnie zegarek z bateria na 1 dzien 🙂 ladowany ze specjalnej podstawki 🙂
    zabawka

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.