Jesteś tutaj:-, Apple, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy-SharePort: aplikacja dla prywatnej chmury D-Link

SharePort: aplikacja dla prywatnej chmury D-Link

Aplikacja SharePort jest przeznaczona dla najnowszych routerów pracujących w standardzie 802.11ac (modele DIR-868L, DIR-860L and DIR-850L) z aktualną wersją oprogramowania. Sercem usługi chmury mydlink™ jest portal, który pełni rolę okna dla danych użytkowników. Fizycznie są one przechowywane na twardych dyskach w domu. Po rejestracji w chmurze, użytkownik może słuchać muzyki lub oglądać filmy z domowego dysku na smartfonie lub tablecie. Warunkiem jest dostęp do internetu i autoryzacja w aplikacji polegająca na wprowadzeniu adresu e-mail oraz hasła.

SharePort
SharePort

Dzięki aplikacji możliwe jest też wgrywanie danych na urządzenie pamięci masowej w domu, gdy użytkownik przebywa poza domem. Dane automatycznie są zapisywane we właściwych folderach, zgodnie z rozszerzeniem pliku. Dzięki temu korzystanie z „Osobistej Chmury” firmy D-Link jest bardzo proste także dla użytkowników nie posiadających wiedzy technicznej. Jednocześnie dane są chronione, gdyż przez cały czas dane są przechowywane w domu.

SharePort
SharePort

Uzyskanie zdalnego dostępu do starszych modeli routerów firmy D-Link, które współpracują z chmurą mydlink™, jest możliwe z pomocą aplikacji SharePort mobile lub przeglądarki stron WWW z obsługą SharePort Web Access. W tym celu konieczne jest uprzednie skonfigurowanie usługi dynamicznego DNS.

Milion zarejestrowanych użytkowników w chmurze mydlink

SharePort nożna bezpłatnie pobrać z iTunes oraz Google Play:

    iTunes:
    https://itunes.apple.com/uk/app/mydlink-shareport/id665101783?mt=8

    Google Play:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dlink.srd1.app.shareport

źrodło: D-Link

Kan

Autor |2013-11-13T12:02:49+01:0013 listopada 2013 12:02|Kategorie: Android, Apple, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile