Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy-ZnanyLekarz.pl: dostępny mobilnie i na Androida

ZnanyLekarz.pl: dostępny mobilnie i na Androida

Serwis ZnanyLekarz.pl uruchomił właśnie mobilną wersję swojej strony oraz aplikację dla telefonów z systemem Android. Teraz każdy może za pomocą telefonu w szybki i łatwy sposób znaleźć lekarza odpowiedniej specjalizacji, a także umówić się z nim na wizytę za pomocą kilku kliknięć.


Usługa kalendarza online jest dostępna 24h na dobę i działa obecnie u kilkuset medyków, a ich liczba regularnie się powiększa. Dodatkowo, możliwe jest szybkie wywołanie numeru z każdego profilu lekarza, jeśli chcemy się skontaktować bezpośrednio z gabinetem. Droga do lekarza została maksymalnie skrócona, a żmudne wyszukiwanie odpowiedniego specjalisty w internecie dzięki ZnanyLekarz.pl staje się zbędne.

Aby umówić się na wizytę za pomocą komórki nie trzeba się rejestrować w serwisie. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Atutem wersji mobilnej jest to, że możemy znaleźć odpowiedniego lekarza biorąc pod uwagę lokalizację, w której aktualnie się znajdujemy. System podczas wyszukiwania automatycznie rozpozna gdzie jesteśmy i wyświetli dostępnych lekarzy w okolicy.

Wiemy jak trudno znaleźć dobrego specjalistę, dlatego chcemy ten proces uczynić prostym i przyjemnym, a to nie koniec nowości. W niedługim czasie udostępnimy użytkownikom także aplikację dla systemu iOS” – mówi Piotr Bożek, Dyrektor ds. Marketingu serwisu ZnanyLekarz.pl.

Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Aplikacja do pobrania w Google Play. Aktualna wersja: 1.0.1. Wymaga Androida: 2.1 lub nowszy

źródło: ZnanyLekarz.pl

Kan

Autor |2013-03-01T07:09:46+01:001 marca 2013 07:09|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Internet, Internet mobilny, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.