Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy-Przegląd aplikacji: Do trzech dych

Przegląd aplikacji: Do trzech dych

Potrzeba matką wynalazku. Tym razem przedstawiamy aplikację o wymownym tytule, która pozwoli nam na wybranie najlepszych win, nieprzekraczających ceny trzydziestu złotych. Co ciekawe, naprawdę jest z czego wybierać.


Program umożliwia m.in. szukanie win według dostępności w danej sieci sklepów detalicznych. Dość powiedzieć, że użytkownik ma wgląd do tego, co ciekawego może wyłowić w takich sklepach jak Biedronka, Lidl a nawet w Almie, włączając w to całą resztę kilkudziesięciu innych źródeł, w tym sklepów internetowych.


Zarówno strona dotrzechdych.pl jak i darmowa aplikacja o tym samym tytule mają za zadanie pokazać, że dobre wino nie musi być drogie i wiele z jego odmian mieści się w przedziale cenowym nie większym niż 30 zł. Dodatkowo użytkownik może wskazać (na podstawie wskaźników takich jak: kolor, kraj, kwasowość oraz cena) takie wino jakie powinno mu smakować najbardziej. Program posiada szeroką listę trunków, która z tygodnia na tydzień robi się coraz dłuższa.


Każde w dostępnych w bazie win jest opisywane w taki sposób by ułatwić nasz wybór oraz ostrzec przed takimi, które lepiej omijać szerokim łukiem. Coś w sam raz dla obecnych jak i przyszłych miłośników wina. Program można pobrać za darmo, za pośrednictwem sklepu Google Play. Zdecydowanie polecam.

Kamil KawczyńskiAutor |2013-01-04T17:48:47+02:004 stycznia 2013 17:48|Kategorie: Android, Inne, Newsy|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.