Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy-Nikon WU-1a: Pilot z androidem do Nikona

Nikon WU-1a: Pilot z androidem do Nikona

Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1a to klucz USB umożliwiający nawiązanie połączenia bezprzewodowego między D3200 a inteligentnymi urządzeniami przenośnymi. Za pomocą tego adaptera można przesyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio do smartfona lub tabletu, a także sterować aparatem w sposób zdalny z poziomu urządzenia inteligentnego.

Nikon WU-1a
Nikon WU-1a

Adapter pozwala na bezproblemowe przesyłanie zdjęć: nie trzeba łączyć się z zewnętrznym punktem dostępowym sieci Wi-Fi, a zasilanie jest pobierane z aparatu. Wysyłanie zdjęć i filmów do urządzenia inteligentnego — zarówno w celu ich udostępnienia, jak i zwolnienia miejsca na karcie pamięci aparatu — jest niezwykle proste. Dodatkowo adapter pozwala na zdalne sterowanie aparatem. Ta funkcja przydaje się w przypadku wykonywania autoportretu lub wyświetlania na dużym ekranie tabletu podglądu zdjęcia przed jego wykonaniem.

Mobilny adapter bezprzewodowy dla kompaktowych cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych z wbudowaną funkcją łączności Wi-Fi. Umożliwia bezpośrednie połączenie cyfrowej lustrzanki jednoobiektywowej firmy Nikon ze smartfonem lub tabletem.

Zasilanie z aparatu: baterie nie są potrzebne.

Łatwy transfer: zdjęcia i filmy o wysokiej jakości można przesyłać z aparatu bezpośrednio do urządzeń inteligentnych, co ułatwia ich udostępnianie w portalach społecznościowych, przesyłanie do witryn fotograficznych i magazynujących oraz wysyłanie za pomocą wiadomości e-mail.

Zdalne sterowanie aparatem: adapter WU-1a umożliwia sterowanie aparatem za pomocą urządzenia inteligentnego. To doskonałe rozwiązanie podczas wykonywania autoportretów i zdjęć grupowych.

Wyświetlanie podglądu i komponowanie zdjęć na urządzeniu inteligentnym: z poziomu smartfona lub tabletu można wyświetlać podgląd zdjęć podczas fotografowania zdalnego, a także komponować doskonalsze ujęcia na większym ekranie.

Łatwa kopia zapasowa: zapisując zdjęcia i filmy na urządzeniu inteligentnym, można zwolnić miejsce na karcie pamięci aparatu.

Zgodność: adapter WU-1a współpracuje obecnie ze smartfonami z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszym oraz tabletami z systemem Android 3.0 lub nowszym.

Oprogramowanie: program Wireless Mobile Adapter Utility jest dostępny do bezpłatnego pobrania na urządzenie inteligentne w ramach serwisu Google Play.

Łatwe aktualizacje oprogramowania oprogramowanie adaptera można w prosty sposób zaktualizować z poziomu urządzenia inteligentnego.

źródło: Nikon

Kan

Autor |2012-05-03T08:37:32+02:003 maja 2012 08:37|Kategorie: Android, Gadżety, Inne, Newsy|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile