Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony-LG zaktualizuje Optimusa 3D do Gingerbread 2.3

LG zaktualizuje Optimusa 3D do Gingerbread 2.3

Troszkę w tyle za konkurencją z aktualizacjami, ale nie poddający swoich topowych modeli LG, ogłasza aktualizację dla Optimusa 3D.

Optimus 3D, czy może jak lepiej go znamy na rodzimym rynku, Swift 3D ma zyskać na szybkości przy korzystaniu z sieci mobilnych, download na poziomie 21Mbps. Wszystkie usprawnienia, które wniósł GB, jak rozszerzone zarządzanie zasilaniem, zaawansowane opcje kopiuj/wklej i usprawnienia interfejsu użytkownika znajda się w nowej wersji ROMu.

LG Optimus 3D
LG Optimus 3D

LG dołoży również kilka opcji od siebie, wspomnianą już poprawę downlinku, wzbogacone doznania w 3D dzięki edytorowi i podglądowi na pełnym ekranie. Edytować będziemy mogli 2D i 3D, pole edycji będzie większe dzięki przezroczystemu interfejsowi użytkownika.

Do nagrywania w trybie 2D dodano stabilizację, poprzednio dostępną tylko w 3D.

Dr. Jong-seok Park, prezes i CEO LG Elektronics powiedział:”Technologia 3D zadomowiła się, a wolna od konieczności używania okularów na urządzeniach mobilnych to przyszłość”.

Aktualizacja dostępna będzie dla niebrandowanych modeli od 21 listopada, a następnie dla kolejnych rynków/operatorów.

Źródło: lgnewsroom.com

JarKenAutor |2011-11-16T00:57:28+02:0016 listopada 2011 00:57|Kategorie: Android, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. rozczarowany 21 listopada 2011 w 17:04 - Odpowiedz

    Totalna bzdura. Nie ma żadnej aktualizacji do 2.3

  2. Alex 26 listopada 2011 w 13:29 - Odpowiedz

    jak nie ma skoro jest? 21 listopada ściągnąłem sobie tą aktualizacje. 3 razy podrząd spróbowałem i poszło bo za pierwszym razem też pokazywało że jest najnowsze. oprogramowanie jest zajefajne. niebo a ziemia w porównaniu do Froyo.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.