Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Gadżety, Inne, Internet mobilny, iPhone, Newsy-mydlink do zdalnego monitorowania

mydlink do zdalnego monitorowania

D-Link uruchomił usługę mydlink – bezpłatny portal internetowy oferujący użytkownikom możliwość zdalnego monitorowania i nadzorowania domu lub biura.


Kamery są łatwe w instalacji. Wystarczy włożyć do stacji dysków płytę CD dołączoną do każdej kamery zgodnej z usługą mydlink, aby rozpocząć proces konfiguracji i zakończyć go kilkoma kliknięciami myszy. Usługa mydlink automatycznie wykryje zgodne kamery zainstalowane w domu, w garażu lub na zewnątrz budynku, zapewniając wygodny dostęp do strumieni wideo z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Rozwiązanie mydlink, umożliwiające obsługę nawet czterech kompatybilnych kamer, nadaje się do nadzorowania dzieci w sąsiednim pokoju czy zwierząt domowych podczas nieobecności ich właścicieli w domu. Dzięki portalowi mydlink użytkownik może monitorować to, co jest dla niego ważne, z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu, przez całą dobę, za pośrednictwem transmitowanego na żywo obrazu wideo wysokiej jakości.

Użytkownicy, którzy często podróżują, mogą pobrać bezpłatną aplikację mydlink dostępną w App Store i Android Market dla najpopularniejszych platform mobilnych, takich iPhone, iPad i Android.

Kompatybilne kamery
Usługa mydlink jest dostępna wraz z nową, kompaktową domową kamerą sieciową DCS-930L Wireless N oraz DCS-932L Day & Night Wireless N firmy D-Link. W przeciwieństwie do tradycyjnych kamer internetowych, modele DCS-930L i DCS-932L mają wbudowany procesor i serwer WWW, co oznacza, że mogą działać bez włączonego komputera. Oba modele łączą się bezprzewodowo z siecią. Kamery mają kompaktową konstrukcję, co pozwala ustawić je w praktycznie dowolnym miejscu, aby śledzić wydarzenia na odległość. Obydwa modele mają wbudowane mikrofony. Kamera DCS-932L Wireless N jest rozwiązaniem do całodobowego monitorowania. Dzięki czułej matrycy i diodom LED działającym w podczerwieni umożliwia rejestrowanie obrazu wideo nawet w słabym świetle lub całkowitej ciemności.

źródło: D-Link

Kan

Autor |2011-05-17T08:06:58+02:0017 maja 2011 08:06|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Gadżety, Inne, Internet mobilny, iPhone, Newsy|Tagi: , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. mk4x 17 maja 2011 w 10:54 - Odpowiedz

    Bardzo dobrze, nalezy tylko dodać, że ustawienie stałego IP na łączach neostrady lub netii do najłatwiejszych nie należy.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile