Jesteś tutaj:-, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony-OpenTouch – platforma komunikacji zintegrowanej z technologią NFC

OpenTouch – platforma komunikacji zintegrowanej z technologią NFC

Firma ALE, oferująca produkty i usługi pod marką Alcatel-Lucent Enterprise, wprowadza innowacyjną technologię mobilną, która umożliwia szybkie i łatwe przenoszenie połączeń między urządzeniami telekomunikacyjnymi we współczesnym środowisku pracy. Narzędzie OpenTouch Contactless Call Shift wykorzystuje technologię NFC (ang. Near Field Communication ― komunikacja bliskiego zasięgu), za pomocą której pracownicy mogą bezproblemowo przenosić aktywne połączenia z jednego urządzenia na drugie, na przykład z telefonu komórkowego prywatnego na służbowy lub z telefonu komórkowego na dowolny telefon stacjonarny w biurze.

Ponad połowa pracowników pracujących w otwartych przestrzeniach biurowych twierdzi, że brak prywatności podczas rozmów telefonicznych utrudnia im koncentrację i efektywne wykonywanie zadań, a tym samym zmniejsza ich produktywność i zadowolenie z pracy. Dzięki wykorzystaniu technologii NFC, która umożliwia personalizację komunikacji, każdy pracownik może w prosty sposób przenieść połączenie na najbardziej odpowiednie urządzenie. Pracownicy są dziś coraz bardziej mobilni. NFC pozwala im na korzystanie z urządzeń telekomunikacyjnych, które znajdują się na różnych biurkach lub w różnych pomieszczeniach, w oparciu o model tzw. biurek współdzielonych (ang. hot desking), co zapewnia niezbędną prywatność podczas rozmów telefonicznych. Każdy może szybko i łatwo przenieść połączenie prywatne na smartfon, a nawet zarejestrować się na telefonie stacjonarnym i korzystać z tego telefonu jak własnego.

Contactless Call Shift to narzędzie komunikacyjne ukierunkowane na użytkownika, które umożliwia każdemu określenie, na jakie urządzenie i kiedy przenieść połączenie. Użytkownicy mogą przekazywać rozmowy między dowolnym telefonem stacjonarnym Alcatel-Lucent Enterprise a smartfonem, na którym zainstalowane jest aplikacja OpenTouch Conversation dostępna obecnie w pakiecie OpenTouch Suite 2.2.

Więcej informacji o technologii Contactless Call Shift:

Stan Corporeau, szef działu zarządzania produktami dla średnich i dużych firm w ALE: „Mobilność i sprawna komunikacja są dziś niezwykle ważne w każdej firmie. Dotyczy to w szczególności biur, w których pracownicy muszą przekazywać połączenia na inne urządzenia telefoniczne, aby zapewnić sobie niezbędną prywatność. Wiele rozmów wymaga poufności, a hałaśliwe otoczenie może utrudnić wykorzystanie nowych możliwości biznesowych.

Contactless Call Shift upraszcza przenoszenie połączeń z jednego urządzenia na drugie, dzięki czemu komunikacja biznesowa przebiega bardziej płynnie i bezproblemowo. Ten nowy komponent naszego narzędzia do zintegrowanej komunikacji OpenTouch Conversation jest pierwszym tego rodzaju rozwiązaniem, w którym wykorzystano technologię NFC”.

źródlo: ALE

Kan

Autor |2016-08-19T07:20:10+02:0019 sierpnia 2016 07:20|Kategorie: Alcatel, Internet, Internet mobilny, Newsy, Oprogramowanie, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile