Jesteś tutaj:-, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt-MSI wystartowało ze specjalną promocją, która może pomóc rozwiązać odwieczny dylemat graczy

MSI wystartowało ze specjalną promocją, która może pomóc rozwiązać odwieczny dylemat graczy

Wśród graczy od lat toczy się spór o to na czym lepiej grać – czy korzystając z kontrolera, czy jednak na klawiaturze i myszce? MSI wystartowało z promocją Niechaj Force Będzie z Tobą, w której do zdobycia są gadżety marki oraz gry Elden Ring i Dying Light 2. Być może udział w niej pomoże niektórym graczom podjąć odpowiednią decyzję.

Kontroler oferuje funkcje, których nie uświadczymy korzystając z zestawu składającego się z myszki i klawiatury. Przede wszystkim przyciski na klawiaturze są zero-jedynkowe – albo dany klawisz jest wciśnięty, albo nie. Natomiast przyciski spustu na kontrolerze są wielostopniowe. Przykładowo kontroler MSI Force GV30 V2 ma ich aż 256. Funkcja ta jest niezwykle ważna m.in. w grach wyścigowych, w których gracz musi precyzyjnie kontrolować pedał gazu. Na wrażenia płynące z gry duży wpływ mają także silniki wibracyjne, które aktywują się w odpowiednim, zaprogramowanym przez twórców momencie. Tego typu wrażeń nie doświadczymy grając na klawiaturze.

image processing20220322 1751 c95nop

Z kolei wykorzystanie myszki pozwala na precyzyjniejsze i szybsze celowanie czy rozglądanie się po świecie gry. Kontroler stawia przed graczem pewne ograniczenia jeśli chodzi o liczbę dostępnych przycisków i możliwych kombinacji. Klawiatura pod tym względem daje zdecydowanie więcej możliwości – skróty, klawisze makro czy chociażby łatwy dostęp do chata z innymi graczami w grach sieciowych. Sterowanie jednostkami w grze za pomocą myszki i klawiatury umożliwia najlepszym graczom podejmowanie setek decyzji na minutę (APM). Topowi esportowcy mogą się pochwalić APM-em na poziomie 400, a nawet 500 kliknięć. Przy wyborze dobrej myszki niezwykle ważny jest sensor. Myszki MSI z serii Clutch korzystają z wysokiej klasy czujników PixArt. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na urządzenie bezprzewodowe takie jak Clutch GM41 Lightweight Wireless, to możemy liczyć na pełną swobodę ruchów.

image processing20220322 1751 14y0jj7

Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, która opcja jest lepsza. W ostatecznym rozrachunku to indywidualna decyzja każdego gracza. Specjalna promocja MSI może ułatwić komuś podjęcie wyboru. Do zdobycia są wyjątkowe zestawy z popularnymi grami AAA. Poza gadżetami marki w ręce graczy może trafić Elden Ring lub Dying Light 2 Unlimited Edition!

Aby wziąć udział w promocji Niechaj Force Będzie z Tobą i zgarnąć nagrody warte nawet 670 zł, wystarczy zakupić jeden z wybranych modeli sprzętu dla graczy od MSI, zarejestrować swój zakup na stronie oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Spośród wszystkich odpowiedzi w każdej kategorii produktów wytypowane zostanie 5 najciekawszych.

Promocja trwa od 21 marca do 18 kwietnia 2022 roku. Objęte są nią kontrolery Force GV30 V2 i Force GV20 V2, zestawy Vigor GK30 Combo składające się z klawiatury oraz myszki, mikrofon Immerse GV60 oraz myszki Clutch GM41 Lightweight Wireless i Clutch GM41 Lightweight V2.

Więcej informacji na temat promocji, w tym regulamin, dostępne jest na specjalnie przygotowanej stronie: msi.gm/PL-GNP-Force-PR-ALL-MSI

Autor |2022-03-23T16:10:52+01:0023 marca 2022 17:30|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.