Jesteś tutaj:-, e-Sport, Gry, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Kingston Technology przedstawia Kingston FURY ― nową markę pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

Kingston Technology przedstawia Kingston FURY ― nową markę pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy

Niekwestionowany lider rynku pamięci DRAM wprowadza nową markę produktów, w których wykorzystał kilkadziesiąt lat doświadczenia w dziedzinie wydajnych pamięci dla graczy

Firma Kingston Technology Europe Co LLP, spółka stowarzyszona firmy Kingston Technology Company Inc.,przedstawiła Kingston FURY ― nową markę swoich wydajnych produktów dla pasjonatów i graczy. Wykorzystując wielki sukces pamięci HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, systemów pamięci Flash i dysków SSD na Kingston FURY. Zainwestował zasoby i wiedzę z obszaru swojej głównej działalności, aby stworzyć wydajne produkty nowej generacji.

Seria Kingston FURY stanowi kontynuację ewolucji najnowocześniejszych pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy. Kingston, największy na świecie niezależny producent pamięci, wykorzystał w tych nowych produktach trzy dekady doświadczenia w obszarze technologii, testowania, produkcji i obsługi klienta.  Jako lider w dziedzinie pamięci DRAM ma wszystko, co jest potrzebne – pasję, zaangażowanie i zasoby, aby sprawić, że rozwiązania Kingston FURY będą najlepsze na rynku w swojej kategorii.

Od 2002 roku dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu Kingston zdobył wiele nagród i ustanowił wiele rekordów częstotliwości taktowania. Teraz rozpoczyna nową erę w dziedzinie pamięci DRAM i flash o dużej wydajności. W tym sektorze Kingston zawsze miał mocną pozycję za sprawą technologii, produkcji, testowania i obsługi klienta na najwyższym światowym poziomie.

 

„Jesteśmy bardzo dumni z naszej nowej marki Kingston FURY, która reprezentuje moduły pamięci o największej wydajności, zaprojektowane z myślą o graczach i pasjonatach komputerów PC” ― mówi Bernd Dombrowsky, VP Sales & Marketing w Kingston EMEA. „Naszą najmocniejszą stroną są znakomitej jakości moduły pamięci DRAM i rozwiązania pamięci flash. To im Kingston zawdzięcza pozycję globalnego lidera rynku. Dbamy o wydajność i niezawodność produktów, a nasza marka przyciąga zarówno entuzjastów technologii, jak i pracowników”.

 

Kingston wkrótce przedstawi pełny asortyment modułów pamięci DDR4 i DDR3 marki Kingston FURY, a w IV kwartale wprowadzi na rynek oczekiwane moduły DDR5, które obecnie poddawane są testom kompatybilności i testom weryfikacyjnym z udziałem producentów płyt głównych.

 

Seria Kingston FURY będzie obejmować następujące kategorie produktów:

  • Kingston FURY Renegade: Znakomita szybkość, małe opóźnienia, niesamowita wydajność. Lider pod względem wydajności wśród najnowocześniejszych produktów (z podświetleniem i bez podświetlenia RGB) z częstotliwością taktowania pamięci DDR4 do 5333 MHz.
  • Kingston FURY Beast: Znakomita, bardzo wydajna i ekonomiczna nowa wersja popularnej pamięci Kingston dla pasjonatów i graczy (pamięci DDR3 i DDR4 z podświetleniem i bez podświetlenia RGB), z częstotliwością taktowania do 3733 MHz.
  • Kingston FURY Impact: Wyjątkowo wydajny moduł pamięci SO-DIMM na potrzeby laptopów, NUC i innych małych komputerów PC (pamięci DDR3 i DDR4) z częstotliwością taktowania do 3200 MHz.

 

Nowa marka, w której wykorzystano nazwę popularnych pamięci FURY, obecnych na rynku od 2014 roku, przejęła pałeczkę, aby kontynuować tradycję firmy Kingston, jaką jest dostarczanie coraz bardziej wydajnych i niezawodnych pamięci DRAM dla pasjonatów i graczy. Kingston zaangażowany w środowisko gamingowe, wkrótce globalnie ogłosi dołączenie do zespołu Kingston FURY licznych drużyn e-sportowych.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.