Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Nowa generacja drukarek Canon z systemem MegaTank – jakość i ilość

Nowa generacja drukarek Canon z systemem MegaTank – jakość i ilość

Wysokowydajne, wysokojakościowe rozwiązanie dla zakładów fotograficznych, małych firm i zwolenników drukowania zdjęć w domu

Canon Europe informuje o poszerzeniu oferty kolorowych drukarek z uzupełnianymi zbiornikami atramentu o dwa nowe urządzenia przeznaczone do wysokonakłado­wego druku zdjęć – drukarkę „trzy w jednym” PIXMA G640 i jednofunkcyjną drukarkę PIXMA G540. Dzięki głowicy drukującej FINE i zestawowi sześciu atramentów barwnikowych ChromaLife 100 modele te zapewniają wyraziste wydruki o żywych kolorach, z których dumny będzie każdy entuzjasta fotografii. Dzięki zbiornikom tuszu MegaTank, oferującym dużą wydajność, prostą konserwację i szerszy zakres obsługiwanych nośników, stanowią one idealne rozwiązanie dla osób i firm, które muszą sprostać dużemu zapotrzebowaniu na wydruki.

 

Wyraziste wydruki wysokiej jakości na wielu nośnikach

Drukarki PIXMA G640 i G540 zapewnią zakładom fotograficznym przewagę nad konkurencją dzięki wykorzystaniu sześciu atramentów barwnikowych, obejmujących dwa nowe, dedykowane kolory (czerwony i szary), które zapewniają szerszą gamę barw, lepszą gradację i odwzorowanie cieni oraz bardziej żywą kolorystykę zdjęć o silnym kontraście. Oba modele wykorzystują technologię głowicy drukującej FINE, oferującą lepszą jakość druku – obniżony poziom ziarnistości i nasycone kolory.

Dzięki zmniejszonemu przesunięciu kolorów (niezależnie od zastosowanego nośnika: od dwustron­nego matowego po konwencjonalny papier błyszczący i półbłyszczący) użytkownicy mają gwarancję niezmiennie wysokiej jakości wydruku na każdej powierzchni. Poszukujący kreatywności fotoamatorzy mogą drukować zdjęcia bez obramowań do formatu A4, jak również wybierać spośród wielu rodzajów nośników, takich jak magnetyczny papier fotograficzny Canon do tworzenia spersonali­zowanych magnesów na lodówkę czy używając wielorazowego, przylepnego papieru fotograficznego Canon do dekoracji ścian.

 

PIXMA G540 2

 

Wysokonakładowy druk zdjęć

Najnowsze drukarki atramentowe Canon wyposażono w zbiorniczki atramentu MegaTank, zapewnia­jące niezwykle wysoką wydajność, dostosowaną do potrzeb komercyjnych punktów fotograficznych w zakresie druku wysokonakładowego. Jeden zestaw zbiorników umożliwia wydrukowanie około 3800 odbitek w formacie 10×15 cm, co pozwala na rzadsze uzupełnianie atramentu, rzadsze przestoje i niższe koszty, dając firmom potrzebną im pewność ciągłości usługi. Dzięki możliwości wydruku zdjęcia w formacie 10×15 cm w czasie krótszym niż 47 sekund oraz pojemnemu tylnemu podajnikowi na 100 arkuszy, modele te podnoszą produktywność, nieodzowną dla tych wszystkich osób i firm, które muszą szybko realizować wymagające zadania drukowania.

 

PIXMA G540 3

 

Proste w obsłudze, łatwe w konserwacji

Dzięki przydatnym cechom, takim jak możliwość wymiany przez użytkownika głowicy drukującej FINE czy kasety konserwacyjnej, drukarki PIXMA G640 i G540 ułatwiają samodzielną konserwację i pozwa­lają na skrócenie przestojów w pracy. By dodatkowo oszczędzić czas i wysiłek użytkownika, zbiorniki z atra­men­tem MegaTank wyposażono w proste w użyciu, działające na zasadzie klucza dysze, co pozwala uniknąć błędów i wymaga minimalnego nakładu pracy podczas napełniania.

Te zaprojektowane z myślą o wydajności drukarki automatycznie oszczędzają energię elektryczną dzięki przydatnej funkcji automatycznego włączania/wyłączania, zaś ich dwuwierszowy wyświetlacz LCD upraszcza zarządzanie ustawieniami i zadaniami drukarki. Canon PIXMA G640 i G540 oferują łączność Wi-Fi, dzięki czemu fotoamatorzy mogą bezprzewodowo łączyć z nimi komputery, aparaty i inne urządzenia oraz drukować ulubione zdjęcia bezpośrednio z aplikacji Canon PRINT, Mopria dla systemu Android czy Apple AirPrint. W efekcie drukowanie jest wygodne jak nigdy dotąd.

Autor |2021-04-15T09:14:12+02:0015 kwietnia 2021 09:14|Kategorie: Akcesoria komputerowe, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.