Jesteś tutaj:-, e-Sport, Newsy, Sprzęt-ZOWIE RL – e-Sportowe monitory dla Sony PlayStation4

ZOWIE RL – e-Sportowe monitory dla Sony PlayStation4

Firma BenQ ogłosiła, że dzięki partnerskiej współpracy z Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE)*, seria monitorów ZOWIE RL e-Sports będzie dostępna z licencją dla PlayStation4 (PS4).

Jest to pierwsza seria monitorów oficjalnie licencjonowanych przez Sony IEE. Monitory ZOWIE RL pomagają uzyskać lepszą skuteczność w e-sportowych zmaganiach na konsolach PS4 m.in. dzięki natychmiastowej reakcji i lepszej widoczności sceny zmagań podczas rozgrywki.
Od chwili powstania linia produktów ZOWIE była projektowana tak, aby jej funkcje i stały rozwój umożliwiał graczom pełne wykorzystanie ich możliwości. E-Sportowe monitory firmy ZOWIE zostały dobrze przyjęte nie tylko przez profesjonalnych graczy, ale także przez organizatorów turniejów. Uznanie monitory ZOWIE zawdzięczają m.in. dzięki natychmiastowej reakcji matrycy, technologii Color Vibrance™, która pomaga graczom szybko odróżnić małe cele od tła i precyzyjnie je śledzić, oraz technologii Black eQualizer™, która zwiększa widoczność szczegółów w ciemnych scenach.

Seria monitorów ZOWIE RL firmy BenQ obejmuje pięć modeli: RL2455, RL2455T, RL2460, RL2755 i RL2755T. Aby uzyskać więcej informacji o poszczególnych modelach, sprawdź oficjalną stronę ZOWIE i filmy o czasie reakcji oraz funkcjach poprawy widoczności. Bądź na bieżąco z serwisami społecznościowymi PlayStation Europe i ZOWIE, aby uzyskać informacje o dostępności ZOWIE w swoim regionie.
Dystrybutorami monitorów ZOWIE w Polsce są firmy:

źródło: BenQAutor |2018-05-06T09:18:38+01:006 maja 2018 09:18|Kategorie: Akcesoria komputerowe, e-Sport, Newsy, Sprzęt|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Lucjusz 16 maja 2018 w 15:47 - Odpowiedz

    Ja od kilku miesięcy do gier używam G-Mastera od iiyamy, świetny sprzęt. Te najnowsze odsłony i modele śmiało mogą się mierzyć z każdą konkurencją, a już z wieloma monitorami miałem do czynienia i wiem co mówię. A właśnie teraz mam Red Eagle nowego, petarda, jak tym się gra… Jeszcze mi iiyama-sklep dorzucił gogle vr do tego i gwarancję na piksele, na szczęście żaden zły się nie pojawił 😀

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.