Jesteś tutaj:-, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Yale prezentuje nową linię Smart Storage na targach IFA 2022

Yale prezentuje nową linię Smart Storage na targach IFA 2022

Inteligentny sposób przechowywania, który zapewnia bezpieczeństwo i wygodę za naciśnięciem jednego przycisku

Yale, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie inteligentnych zabezpieczeń dla domu, zapowiedział dziś nową linię produktów do inteligentnego przechowywania, rozszerzając portfolio dla inteligentnego domu wraz z gamą połączonych urządzeń Yale Access. W linii pojawią się dwa dynamiczne nowe produkty, inteligentny zamek do szafki Yale Smart Cabinet Lock i inteligentny sejf Yale Smart Safe.

W pełni kontrolowana za pomocą aplikacji Yale Access, wraz z zamkiem Linus® Smart Lock, seria produktów do inteligentnego przechowywania to dążenie marki Yale do tego, aby dać użytkownikom wygodę korzystania z jednej aplikacji zarówno dla istniejących, jak i przyszłych inteligentnych produktów.

 

„W Yale zależy nam na stałym zwiększaniu zadowolenia naszych klientów, tworząc produkty i funkcje dostosowane do ich intensywnego stylu życia. Dlatego interoperacyjność i bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu, dążąc do stworzenia doświadczenia jednego użytkownika dla wszystkich naszych inteligentnych produktów. Umożliwi to łatwe sterowanie za pomocą jednej aplikacji, począwszy od naszej nowej serii Smart Storage i inteligentnych zamków Yale.” – mówi Thomas Moser, starszy wiceprezes i szef Yale i Smart Residential EMEIA.

 

Inteligentny sejf Yale

Снимок экрана 2022 09 21 в 09.27.17

 

Inteligentny sejf Yale zapewni bezpieczeństwo cennym przedmiotom, takim jak biżuteria, dokumenty czy sprzęt elektroniczny. Za pośrednictwem aplikacji Yale Access użytkownicy mogą otwierać i zamykać sejf, zdalnie monitorować dostęp i udostępniać stałe lub tymczasowe klucze zaufanym osobom z dowolnego miejsca na świecie.

Wiele osób nadal pracuje w domu, więc ważne jest, aby domowe biuro było nie tylko zorganizowane, ale także bezpieczne i chronione przez cały czas. Sejf Yale bezpiecznie przechowa ważne dokumenty lub służbowy laptop za wzmocnionymi drzwiami, które uniemożliwiają użycie narzędzi do otwarcia. Produkt posiada również mechanizm blokujący z dwoma ryglami odpornymi na piłowanie, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Umożliwia to konsumentom ochronę ważnego sprzętu służbowego, gdy nie jest używany.

Dla zarządców nieruchomości pod wynajem, Yale Smart Safe to doskonały wybór, który zapewni gościom bezpieczne miejsce do przechowywania wszelkich dokumentów podróżnych, paszportów, pieniędzy, biżuterii lub drogiej elektroniki podczas ich pobytu na urlopie. Oświetlenie włączane przez otwarcie drzwi oraz półka i haczyki pozwolą gościom łatwo uporządkować swoje kosztowności, zapewniając widoczność, bezpieczeństwo i wygodę podczas podróży.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa, po 5 błędnych próbach otwarcia i 5-minutowej blokadzie, włączy się alarm sejfu, dzięki czemu goście i zarządcy nieruchomości mogą mieć pewność, że wszelkie poufne dokumenty czy cenne przedmioty przechowywane na terenie obiektu będą zawsze bezpieczne i chronione.

Jeśli chcesz mieć dostęp do swojego sejfu nawet wtedy, gdy masz zajęte ręce, urządzenie Yale Connect Wi-Fi Bridge połączy z asystentem głosowym, jak Amazon Alexa, HomeKit czy Asystent Google, umożliwiając sterowanie sejfem za pomocą prostego polecenia głosowego.

 

Inteligentny zamek do szafki Yale

Снимок экрана 2022 09 21 в 09.26.31

 

Smart Cabinet Lock to inteligentne urządzenie zabezpieczające, które bezproblemowo integruje się z Twoim domem. Całkowicie ukryty przed wzrokiem, ultrakompaktowy inteligentny zamek do szafki Yale można zamontować w większości szafek i szuflad, zapewniając bezpieczne przechowywanie.

Należący do linii Yale Access, Smart Cabinet Lock można w pełni kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej Yale Access. Za dotknięciem jednego przycisku użytkownik może zablokować, odblokować, udostępnić i przeglądać historię dostępu z dowolnego miejsca.

 

Снимок экрана 2022 09 21 в 09.26.39

 

Rodzice, którzy starają się trzymać pociechy z dala od niebezpiecznych przedmiotów, takich jak środki czystości, alkohol lub lekarstwa, mogą użyć inteligentnej blokady szafki Yale, aby w łatwy sposób zabezpieczyć swój dom przed dziećmi. Aplikacja Yale Access umożliwi im sprawdzenie historii dostępu i kontrolę otwierania szafki, dając pewność, że wszystko pozostanie dokładnie tam, gdzie zostawili.

 

Снимок экрана 2022 09 21 в 09.26.46

 

Zaufani usługodawcy mogą uzyskać dostęp do wszelkich niezbędnych materiałów przechowywanych w szafce dzięki zdalnym funkcjom, które zapewnia mostek Wi-Fi Yale Connect Bridge. Kiedy gosposia potrzebuje dostępu do środków czyszczących, a hydraulik musi pilnie dostać się do szuflady z narzędziami, można im to udostępnić w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, co zapewnia dodatkową elastyczność i wygodę.

 

Снимок экрана 2022 09 21 в 09.27.30

 

Jeśli wynajmujesz komuś swój dom letniskowy, możesz bezpiecznie przechowywać swoje cenne przedmioty, korzystając z inteligentnej blokady szafki Yale, która da Ci pewność, że Twoje prywatne przedmioty pozostaną prywatne.Autor |2022-09-21T09:30:05+02:0021 września 2022 09:00|Kategorie: Aplikacje, Bezpieczeństwo, Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.